Hledejte, Porovnejte & Zarezervujte Si Vůz
Zvednout
Odjet
Odkud jste?
Věk
Proč CaptainCarHire.com?
Bezplatné Storno až do 48 hodin
Porovnat 1 150 dodavatelé
Žádné poplatky za kreditní kartu
Neomezený počet najetých kilometrů
Skvělé ceny zaručené
Rozložit pomoc
Zahrnuje všechny standardní pojištění

Autopůjčovna Řecko

Řecko je nejlepší místo, kde strávit dovolenou. Země, která je bohatá na krásné ostrovy, dlouhé pláže, nádherné krajiny s horami a strávený krásné počasí. To je oblíbená prázdninová destinace pro Evropany, stejně jako miliony turistů světě. Ideálním místem pro zahájení prohlídky je Athén. Turisté mohou začít svou cestu z letiště v Aténách. Cestování po městech Řecka v pronajatém autě. Moderní a starověké památky Atén jsou nejlepší atrakce. Panathénajského stadionu je místem konání prvních novodobých olympijských her v roce 1896. Navštivte na Akropoli, která je symbolem dokonalosti klasických Athén. Perthenon, nachází se na vrcholu Akropole je další oblíbenou turistickou atrakcí. Půjčit auto a užijte si nejlepší výhled na Atény. Při plánování výletu z Řecka, řeckých ostrovů jsou velkým lákadlem. Paros je krásný ostrov se nachází v srdci Kyklady. To je populární pro své nádherné pláže a nádherné architektury.

Parikie je město Paru a obklopen krásnou pláží. To se stává velmi populární v létě s jeho kavárny kromě moře a nádherné větrné mlýny. Naoussa je druhé slavné místo Paros. Rybářské čluny a jachty, vytvořit pozorovatelný malebné pro návštěvníky. Logaras, Golden Beach, Pounta a Piso Livadi vypadá úchvatně v písčitými plážemi, jasné vody a pruhy na straně moře otevřít všechny dnem i nocí. Kiteboarding a windsurfing jsou populární sporty, Golden Beach. Mykonos je druhá nejoblíbenější prázdninové destinace mezi ostrovy Řecka. Její bílé umyté kroky a malé uličky vytváří ohromující malebném která láká turisty. Noční život tu je pestrý a má mnoho barů a nočních klubů. Delphi divadlo je další atrakcí pro turisty. Obsaditelnost 5000 diváků a postaven na kopci. Velkolepý pohled krajiny činí Delphi divadlo atraktivnější. Hora Athos je slavná hora mají pravoslavné kláštery vybudovanými na řeckém poloostrově. Svatý Pauls pláž v Lindos je další krásná pláž. Bílá umyl budov a síť ulic jsou nádherný výhled. Myrtos Beach je známá pro své krásné barvy moře, vysoké útesy a hladké oblázky. Užijte si malebné řeckých ostrovů a pláží. Jít na turné balíček usnadnit vaše turné.

Pronájem automobilů k návštěvě bílé umyté budov malé dlážděných ulicích řeckých ostrovů. Může trvat až hotely, apartmány, bungalovy pro sebe a svou rodinu podle plánu. Podrobně průjezdu lze vychutnat živý noční život a starobylé a moderní architektura. Zprostředkovatelé poskytují luxusní auta k pronájmu učinit vaši cestu nezapomenutelné. Prosím, projděte na termíny při půjčení auta si bezpečnou cestu.

Zpětná vazba od zákazníků
Skóre: (4,6 z 5)
Sitemap