Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Yunanistan

Yunanistan sizin tatil geçirmek için en iyi yerdir. Güzel Adaları, uzun plajları, Dağları ve relaxingly güzel bir hava ile muhteşem manzaralar açısından zengin bir ülke. Avrupalılar gibi milyonlarca dünyanın her yerinden turist için popüler tatil yerlerinden olduğunu. Tur başlamak için mükemmel Atina yerdir. Turistlerin yaptıkları yolculuk Atina Havaalanı'ndan başlatabilirsiniz. Kiralık bir araba Yunanistan şehirlerde gezinir. Modern ve antik anıtlar Atina en iyi cazibe vardır. Panathinaiko Stadyumu nerede ilk modern Olimpiyat Oyunları 1896 yılında yapıldı yerdir. Akropol, ziyaret edin hangi klasik Atina mükemmellik bir sembolüdür. Perthenon, Akropolis'in tepesinde bulunan başka bir popüler turistik 's. Kiralık bir araba ve Atina en iyi manzarasının keyfini çıkarın. Yunanistan turu planlama yaparken, Yunan Adaları önemli cazibe vardır. Paros Cyclades kalbinde güzel bir adadır. Onun muhteşem plajları ve muhteşem mimarileri için popülerdir.

Parikia Paros başkentidir ve güzel plajları ile çevrilidir. Yaz aylarında deniz ve muhteşem yel değirmenleri dışında onun kafeteryalar ile çok popüler hale gelir. Naoussa Paros ikinci ünlü yer. Balıkçı tekneleri ve yatlar bir önemli ziyaretçiler için pitoresk oluşturun. Logaras, Golden Beach, Pounta ve Piso Livadi görünüyor güzel kumlu onların plajları, su ve deniz tarafında bar tüm gün ve gece açık açık. Uçurtma yatılı ve Rüzgar Sörfü Golden Beach popüler spor vardır. Mykonos Yunanistan Adaları arasında ikinci en popüler tatil yerler var. Onun beyaz yıkanmış adımları ve küçük sokakları oluşturur hangi turistlerin ilgisini çekmektedir pitoresk çarpıcı. Gece hayatı burada renkli ve çok sayıda bar ve gece kulüpleri vardır. Delphi tiyatro cazibe turistler için başka bir sitedir. Bu 5000 seyirci koltuk ve bir tepe inşa. Manzara muhteşem görünümünü Delphi tiyatro daha cazip kılıyor. Mount Athos nedir ünlü dağ var Yunan yarımadasında yerleşik Ortodoks manastır. Saint Paul Lindos içinde başka bir güzel plaj plajıdır. Beyaz binalar yıkanmış ve ağ sokakların muhteşem manzarası vardır. Myrtos Beach güzel renk deniz, uzun boylu kayalıklarla ve pürüzsüz çakıl için ünlüdür. Pitoresk Yunan Adaları ve plajları keyfini çıkarın. Gezinti kolaylaştırmak paket tur gitmek.

Yunan Adaları küçük Arnavut kaldırımlı sokaklarında beyaz yıkanmış binaları ziyaret için araba Kiralık. Kendinizi ve ailenizi planınıza göre yerleştirmek için oteller, Suitler, bungalov kadar alabilir. Canlı gece hayatı ve antik ve modern mimarisi ile sürüş ayrıntılı olarak sunulmaktadır. Sağlayıcıları lüks Otomobil Kiralama seyahatiniz unutulmaz yapmak için vermek. Lütfen güvenli bir yolculuk zevk için bir araba kiralama sırasında şartları geçmesi.

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,6 üzerinden 5)
Sitemap