Hledejte, Porovnejte & Zarezervujte Si Vůz
Zvednout
Odjet
Odkud jste?
Věk
Proč CaptainCarHire.com?
Bezplatné Storno až do 48 hodin
Porovnat 1 150 dodavatelé
Žádné poplatky za kreditní kartu
Neomezený počet najetých kilometrů
Skvělé ceny zaručené
Rozložit pomoc
Zahrnuje všechny standardní pojištění

Autopůjčovna

Hledáte online nabídky Autopůjčovny levné? CaptainCarHire.com můžete vyhledávat, porovnat a rezervovat půjčovna aut on-line ve 3 krocích snadno a rychle.

V CaptainCarHire.com vyhledáváme dodavatelů pronájem automobilu 1 150 ve více než 31 000 destinací po celém světě. Porovnáváme ceny pro mnoho typů vozidel z levných ekonomiky auta SUV a 8 místné vozidel. Na mnoha mezinárodních letištích a velkých měst nabízíme také luxusní vozy značek, jako je Mercedes a BMW, takže jsme si jisti, najdete vozidlo hledáte na pravé cenu jsme nás.

Pokud potřebujete shromáždit vozidla na jednom místě a vrátit ji do druhého, pak to není problém. Mnoho vozidel, které jsou k dispozici pro jednosměrné půjčovna aut, i v případě, že potřebujete vrátit do sousední země.

Rezervovat si auto s CaptainCarHire.com je bezstarostná. Máme vícejazyčné zákaznický servisní tým, který je k dispozici 24/7 a obdržíte plnou podporu, jakmile jste provedli rezervaci. Pokud změníte názor zrušit vaši rezervaci zdarma v prvních 7 dní a změní vás rezervaci kdykoliv před kolekce. Existují také žádné rezervační poplatky nebo jiné skryté náklady s cenami, které jsme vás citovat. Co vidíte-li, co platíte, a všechny povinné pojištění jsou zahrnuty. Neváhejte a rezervujte dnes!

Zpětná vazba od zákazníků
Skóre: (4,7 z 5)
Sitemap