Meklējiet, Salīdziniet un Ietaupiet
Saņemšana
Atgriešanās
Jūsu dzīvesvietas
Vadītāju vecums
Kāpēc CaptainCarHire.com?
Premium lokācijas nodeva
Apdrošināšana pret zādzību
Bezmaksas kredītkardes apmaksa
Bezlimita kilometri
Lidostas piemaksa
Vietējie nodokļi
Apdrošināšana pret bojājumiem

Autonoma Vācija

Bagāta kultūra, pasakains arhitektūra, pasaku pilis, smart braucamie ceļi un dižena vēsture, Vācija ir valsts, ar variācijām. Vācu citiesare labi savienots ar ceļiem un starptautiskajiem un/vai reģionālām lidostām, kas ir liela priekšrocība tūristiem baudīt iespaidīgu skaistumu.

Jūs varat sākt savu ceļojumu no Berlīnes ar īrētu mašīnu baudīt pilnu pilsētas. Berlīne ir pilns vēsturiskās, kā arī modernās arhitektūras. Tā ir pasaules finest zooloģiskajos dārzos un jūs varat baudīt labākais orķestris. Daudzi uzņēmumi sniedz automašīnas noma iekārtā. Uzņemt vienu iet pa ielām un baudīt ik bit. Apmeklējiet Minhenē un Ķelnē, lai atrastu labāko mākslas un muzeju, romiešu torņi, gotikas baznīcas un daudz ko citu. Hofbräuhaus apmeklējums ir jābūt, kas ir lielākais alus zāle atrodas Minhenes pilsētas sirdī. Oktoberfest ir lielākais festivalsin Minhenē. Trier ir senākais pilsēta atrodas Mozeles upei līdztekus Vācijā. Tā ir romiešu kolonija un vairāki Romas imperatori bija dzīvesvieta uz šo koloniju. Otrā pasaules kara laikā ieguva iznīcina daudzas vēsturiskas ēkas un baznīcas. Bet cilvēkiem izdevās rekonstruēt šo ēku lielā mērā. Var pastaiga caur atklātā tirgū Nirnbergas Ziemassvētku laikā.

Izskatās lielisks sarkano un balto apģērbu ar gaismas koka būdās. Hamburga ir otrā lielākā pilsēta pēc Berlīnes tiek bagātināts ar valsts lielāko ostu. Ceļot pa ūdensceļiem, baudīt vakariņas pie upes un neaizmirstiet apmeklēt "Fischmarket". Skaisti Heidelberg castle, AlteBrucke, lielisks 18. gadsimta tilts un studentu cietuma apmeklējums pabeigs Heidelberg tūre. Cilvēki izvēlas Frankfurtes lidostā, kā galvenais transporta mezgls uzņēmējdarbības nolūkos. Frankfurte ir biznesa ceļotājiem, jo tas ir rūpniecībā un finanšu metropolēm. Reinas ieleja, Švarcvaldē, mazos ciematos un veco klosteru ir vislabāk patika, braucot cauri skatuvisks skaistumu. Ir vērts sakot, ka jums būs iegūt izmitināti kārtībā viesnīcām un jūs saņemsiet vislabākos pakalpojumus.

Vācija ir tik bagāts skatuvisks šķirnes būtu viegli tūristiem doties brīvdienu paketes. Laikā tour izvēlēties pienācīgu izmitināšanu viesnīcās. Iegūt iznomāt auto, lai papildinātu savu ceļojumu. Jūs varat viegli iegūt atļauju braukt, ja jums ir Eiropas autovadītāja apliecība. Ja jums trūkst zināšanas par ielu un vietas apmeklējums būs garām detaļas. Automašīnu noma ar vietējiem vadītājiem tevi vada pa skaisto ielām. Padarīt sevi apzinās par noteikumiem un nosacījumiem, savukārt automašīnu noma. Būtu labāk izvēlēties renting automašīnu iet caur katru informāciju par vēsturi, kā arī dabas resursu Vācijas ceļos.

Klientu atsauksmes
Rezultāts: (4,7 no 5)
Sitemap