Meklējiet, Salīdziniet un Ietaupiet
Saņemšana
Atgriešanās
Jūsu dzīvesvietas
Vadītāju vecums
Kāpēc CaptainCarHire.com?
Premium lokācijas nodeva
Apdrošināšana pret zādzību
Bezmaksas kredītkardes apmaksa
Bezlimita kilometri
Lidostas piemaksa
Vietējie nodokļi
Apdrošināšana pret bojājumiem

Autonoma

Vai jūs meklējat lētu auto nomas piedāvājumus tiešsaistē? Pie CaptainCarHire.com, varat meklēt, salīdzināt un rezervēt automašīnu noma internetā 3 ātri un viegli soļi.

Pie CaptainCarHire.com meklēsim 1 150 automašīnu noma piegādātājiem vairāk nekā 31 000 galamērķiem visā pasaulē. Mēs salīdzināt dažāda veida transportlīdzekli SUV ir lēts ekonomiku automobiļu cenas un 8 sēdvietas transportlīdzekļiem. Daudzas starptautiskās lidostās un lielās pilsētās mēs piedāvājam arī luksusa transportlīdzekļiem no zīmoliem, piemēram, Mercedes un BMW, tāpēc mēs esam pārliecināti, ka jūs atradīsiet, ka jūs meklējat pareizajā transportlīdzekļa cenu mēs mums.

Ja jums nepieciešams apkopot vienā vietā transportlīdzekļa un atdot citam, tad tā nav problēma. Daudziem transportlīdzekļiem, mēs piegādājam pieejamas viens veids, kā automašīnu noma, pat tad, ja jums ir nepieciešams, lai atgrieztos kaimiņvalstī.

Rezervē automašīnu ar CaptainCarHire.com ir rūpēm. Mums ir daudzvalodu klientu apkalpošanas komanda, kas pieejama 24/7 un jūs saņemsiet pilnu atbalstu, kad veicāt rezervāciju. Ja maināt savas domas jūs atcelt jūsu rezervācijas bez maksas pirmās 7 dienas un grozīt jūs veicat rezervāciju jebkurā brīdī pirms spermas savākšanas. Pastāv arī bez rezervēšanas maksas vai citas slēptās izmaksas ar cenām mēs quote jums. Ko redzat, ja to, ko jūs maksājat, un ir iekļautas visas obligātās apdrošināšana. Don't atlikt un grāmatu šodien!

Klientu atsauksmes
Rezultāts: (4,7 no 5)
Sitemap