Meklējiet, Salīdziniet un Ietaupiet
Saņemšana
Terminal De Llegadas, Alicante, 03071 (Spānija)
Atgriešanās
Jūsu dzīvesvietas
Vadītāju vecums
Kāpēc CaptainCarHire.com?
Premium lokācijas nodeva
Apdrošināšana pret zādzību
Bezmaksas kredītkardes apmaksa
Bezlimita kilometri
Lidostas piemaksa
Vietējie nodokļi
Apdrošināšana pret bojājumiem

Autonoma Alicante Lidosta

Cilvēki, kas vēlas apmeklēt Barcelona Madrid un Alikantē, Spānijā galvenokārt izmanto Alicante airport, un šī ir viena no mīļākie tūrisma lidostām un viena ir iespēja saņemt godīgu piedāvājumu. Lielākā daļa no lidmašīnām, ka zeme veikt tūristiem, kuri vēlas apmeklēt piekrastes teritorijās un ir ļoti labvēlīgs klimats. Tuvākā pilsēta ir aptuveni trīs kilometru attālumā no lidostas un tas nozīmē, ka viens ir pieņemt citu transporta veidu, lai iegūtu mērķa. Jums ir nepieciešams veikt laika un visa ceļojuma plānu, un tas ir iemesls, kāpēc viens ir ieteicams izmantot tūrisma uzņēmumu pakalpojumus. Tās sniedz viena iespēja padarīt perfektu rezervēšanai, tāpat kā automašīnu noma, naktsmītnes, un viņi izplānot dažādas darbības, ka viens būs darīt, ja viņi tūrisma jomā. Dažas kopējas darbības var darīt, kad viņi apmeklē jomā ietver apmeklējot smilšainas pludmales, mācīšanās vēstures jomā un baudot vēsu un saulains laiks.

Ja viens ir augsta pīķa sezonā Alicante Airport, viņiem būs grūti atrast savu ceļu apkārt un ir nepieciešams veikt laika un atpūsties pie dažādiem viesnīcas tuvumā. Pastāv arī numuru orientieri ēku, kas atrodas Spānijas dažādās jomās. No Alicante airport, viens ir tieša piekļuve šīm platībām, bet tie ir nepieciešams, lai pārliecinātos, ka tie ir iegrāmatoti kabīnē vai tās galu galā iestrēgst pa visu vietā. Brīvdienu sezonas laikā ir pietiekami daudz satiksmes uz un no lidostas, un tas ir kopējā cilvēkiem pietrūkst savus lidojumus vai palikt ilgāk nekā divas stundas sastrēgumā. Par laimi, lidostas ir piekļuve vairākiem auto noma uzņēmumiem un viena ir iespēja veikt rezervāciju šīm iekārtām agrāk vai saņemt uz sēkļa. Ir vairāki maršruti, viens var izmantot, lai piekļūtu coastland, un galvenā pilsēta Alicante, kas ir pāris minūšu brauciena attālumā no lidostas. Jums ir nepieciešams pārliecināties, ka jums ir nepieciešamās iespējas šajā jomā kopš kapāšanas centri atrodas pilsētā, tas nozīmē, ka vienam ir nokļūt ar sabiedrisko transportu. Ar personīgo automašīnu, jums apmeklēt lielveikaliem, vēlu naktī vai nepāra stundas laikā, kad nav neviena satiksmes zonā.

Daži cilvēki izvēlas biznesa tikšanās un āra aktivitātēm šajā jomā. Tur ir daudz ko darīt šajā vietā, piemēram, ūdens sporta, iekštelpu spēles, piedzīvojumu ceļojumu un sadarboties ar vietējiem iedzīvotājiem. Tā kļūst garlaicīgs, kad milzīgs grupā nonāk sabiedriskā transporta un tas nozīmē laika un resursu izšķērdēšana. Ar palīdzību automašīnu nomas uzņēmumi, šādām grupām ir piekļuve autobusi, kas vedīs tos uz katru vietu viņi vēlas.

Transportlīdzeklis Savākšanas

Karte:

Klientu atsauksmes
Rezultāts: (4,7 no 5)
Galamērķos
Avda. De Salamanca 1, Avenida De Salamanca 1, Alicante, 03005
Plaza De La Puerta Del Mar, 3, Alicante, 03002
» Elche (12,4 km)
Hospitalet De Llobregat 8, Elche, 03203, Alicante
» Torrevieja (35,8 km)
Avda. De Las Cortes Valencianas, 6, Torrevieja, 03180, Alicante
» Benidorm La Cala (43,8 km)
Calle Luis Prendes, 4, Benidorm, 03502
» Villena (46,2 km)
Avd. De Alicante, 73, Villena, 03400
Avda. Comunidad Valenciana No. 8 Local 16, Edificio Coblanca 15, Benidorm, 03503
Av Ametlla Mar, Edf. Coblanca 8, Rincon De Loix, Benidorm, 03500, Alicante
16 Calle Azarbe Del Papel, Murcia, 30007, Mu
Sitemap