Otsing, Võrdlus ja Kokkuhoid
Võtmine
Tagastus
Teie elukoha
Juhi vanus
Miks CaptainCarHire.com?
Asukoha Tasud
Avariikindlustus
Ei krediitkaarditasusid
Limiteerimata Kilomeetrit
Lennujaama Lisatasu
Kohalikud Maksud
Kolmanda Osapoole Vastutus

Autorent Ameerika Ühendriigid

Ameerika Ühendriigid on nii palju pakkuda oma turistidele ja parim viis uurida riigi täielikult on nautida oma maanteede ja sissesõiduteede renditud auto. Alates Times Square New York Mount Rushmore ja Floridian Everglades, turistid on rohkelt valik uurida USA koos oma põnev ööelu poolest. On arvukaid loodus - ja inimtegevusest tingitud imet riik tasub uurida ja turvaline ametilt rendiauto broneerimine, turistid muutub kõik sobivad uurida American vaatamisväärsused, nagu enamik asukohad on kergesti ligipääsetavad.

Leida rental autod USA

Broneering Autode rentimine on ka päris lihtne online - avaldus ja eelnevalt ettetellimis on lihtne leida sõiduki laenude amet lennujaamades, Florida, New York, Los Angeles, Washington jne. Avastades Washingtonis USA - s, asuvad Ühendriikide Virginia ja Marylandi turvalise autosõidu pealinn on veelgi lihtsam. Turiste võiks haarata ka valitsus Capitol Hill, riigi pühamu, Washington monument ja muud ajaloolised paigad siia, pilk korraga ühe venitada auto rentimine asutuste asub kogu riiki kaudu.

Peamiste vaatamisväärsuste USA

Los Angeles on rohkem tuntud kui Inglite linn ja on kõige kuulsam linn maailmas, paljud kuulsad olla näitlejad ja muusikud karja ümber selle tsooni lootus Hollywood tunnustamine. Maailma rikkad ja kuulsad inimesed elavad äärelinnas Beverly Hills siin ja renditud autoga sõita paljastada sunset Boulevard, mille dodger stadium meeskonna või aidata neil watch pesapalli või Näita Hollywood Bowl.

New York on sihtkoht Ostusõbrad; maailma klassi tooted on saadaval siin ja on suurepärane klõpsatusega kell Times Square või turiste võiks central Park'i jalutada ja külastada kunsti muuseumis näitus. Suured spordiüritused on võõrustajaks tõepoolest nagu jalgpalli Giants Stadium, Baseball Bronx city ja võiks haarata mõned vaadeldakse korvpalli mäng Manhattan.

USA maantee reis

Renditud autoga tähtsust kõige paremini oleks Californias aru, nagu see on 90 miil kahese lane highway mööda Carmel coast San Simeon mähis. Kogu reis kestab umbes 4 tundi ja seisukohad levida mööda teed riik Parks hinge täis. Renditud autoga saaks kõige paremini kasutada linnas on Grand Canyon National park, mis on umbes 277 miili Colorado jõe ääres on nikerdatud välja kanjon umbes kuus miljonit aastat. Mõned kivid kokku siin vanuses ongi maa ise.

Autojuhtimine vihjeid Ameerika Ühendriikides

Renditud auto kasutatud USAs, tuleks kasutada kehtivat litsentsi ja on oluline kontrollida kinnitamiseks liikluses eeskirjade rendi auto ameti töötajate. Sõidu paremal on levinud USA suurim kiirusepiirang 110km/hr. turvavööd alati kokkupõrge on kohustuslik siin.

Kliendi tagasiside
Tulemus: (4,6 otsas 5)
Sitemap