Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Amerika Birleşik Devletleri

Amerika Birleşik Devletleri, turistler için sunmak için çok şey var ve ülke tamamen keşfetmek için en iyi yolu, yollar ve driveways bir Kiralık Araba ile zevk etmektir. Rushmore Dağı ve Florida Everglades New York'taki Times Meydanı'na turistler, heyecan verici gece hayatı ile birlikte ABD'de keşfetmek için bol seçenek var. Orada sayısız doğal ve insan yapımı harikalar keşfetmeye değer ve güvenli bir ajansı bir Kiralık Araba rezervasyonu tarafından ülkede, turist alır tüm konumları çoğunu yoldan kolayca erişilebilir olduğu gibi Amerikan ilgi çekici yerlerini keşfetmek için uygun.

ABD'de Kiralık Araba bulma

Florida, New York, Los Angeles, Washington vb havaalanlarında ajansı borç verme bir araç bulmak kolaydır ve Kiralık Araba rezervasyonu da oldukça basit çevrimiçi bir uygulama ile ve önceden rezervasyon. Washington DC keşfetmek Birleşik Devletleri Virginia ve Maryland arasında güvenli bir araba ile bulunan ABD başkenti bile daha kolay olur. Turistler Devlet Capitol Hill, ulusal Tapınak, Washington Anıtı ve diğer tarihi eserleri burada, bir göz tüm ülke çapında bulunan araba Kiralık acentaları aracılığıyla bir streç de getirir misin.

ABD'de önemli konumlar

Los Angeles bilinen adıyla melekler şehri ve dünya, birçok ünlü olmak aktörler ve müzisyenler akın bu bölgeyle Hollywood tarafından tanınan umudun çevresinde en ünlü şehir. Dünya'nın zengin ve ünlü kişi Beverly Hills burada banliyöde yaşıyor ve bir Kiralık Araba sürücü sunset Bulvarı, dodger Stadyumu mürettebata bulunabileceği veya onları seyretmek beyzbol veya Hollywood bowl gösterisinde yardımcı.

New York shopaholics için yer; dünya sınıf ürünler burada mevcuttur ve Times Square'de mükemmel yapışır ya da turist central parkta yürüyüş yapın ve Sanat Müzesi'nde fuarını ziyaret etmek için kapsamı nedir. Büyük spor etkinlikleri futbol Giants Stadyumu, beyzbol Bronx gibi gerçekten de şehrin tarafından barındırılan ve kaç bakar Manhattan basketbol maçında içeriz.

ABD'de yolculuk

San Simeon için Carmel sahil boyunca sarma 90 mil çift şeritli otoyol olduğu gibi bir Kiralık Araba önemini en iyi Kaliforniya'da fark. Tüm yolculuk yaklaşık 4 saat sürer ve yol boyunca yayılmış devlet parkı görüşlerini alarak nefes ile doldurulur. Kiralık Araba en iyi Grand Kanyon Milli Parkı'nda yaklaşık 277 mil Colorado Nehri boyunca ve bir kanyonun yaklaşık altı milyon yıldır oyulmuş kullanılabilir. Burada maruz kayaların bazıları bu Earth kendisi olarak büyükseniz.

Amerika Birleşik Devletleri'nde Sürüş İpuçları

Kiralık arabada ABD'de kullanıldığında, geçerli bir lisans kullanılmalıdır ve devlet trafik kuralları ile onaylamak için Kiralık Araba Teşkilat personeli ile kontrol etmek önemlidir. Sağ tarafında sürüş ABD'de yaygın 110km/saatlik ile maksimum hız sınırını emniyet kemeri her zaman giyim burada zorunludur.

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,6 üzerinden 5)
Sitemap