Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Terminalstr. Mitte/mwz, München, 85356 (Almanya)
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Münih Havalimanı

Flughafen Munchen Almanca olarak da Münih Havalimanı'na, Munich city, Almanya, Kuzey Doğu tarafında yaklaşık 28,5 kilometre stratejik olarak yer alır. Kendisine hizmet eden iki büyük havayolları için büyük Uçuş Operasyon Merkezi görevi görür; Star Alliance ve Lufthansa. Havaalanında bir önde gelen politikacı Josef Franz sonra seçildi ve aynı zamanda eski kenti yakınlarındaki bulunur Freising. Dört belediye sınır havaalanında Yani Freising, Marzling, Oberding ve Halbergmoos.

Yıl son çift üzerinde Havaalanı yolcu sayılarında katlanarak artmaktadır. Örneğin, arasında 1995 ve 2006 yılı, havaalanına servis yolcu sayısı üzerinden 15 milyon için 30 milyon yılda iki katına çıktı. Bu 2001 ve 2002 yıllarında meydana gelen 11 Eylül saldırılarına rağmen oldu. Bu da devletin üçüncü meşgul airport için sayıları kaydedildiði Münih Havaalanı iki katı kadar yolcu işleme dikkati çekiyor. Berlin Havaalanı ancak daha sonra yıl 2013 şehirdeki tek Havaalanı olduğunda daha fazla baskı eklemek için bekleniyor.

Yolcu trafiğini dayandırarak, Münih Havalimanı Almanya'da üçüncü en işlek Havaalanı kesinlikle. Ünlü Frankfurt Havaalanı rotaları. Ayrıca, ayrıca Avrupa içinde altıncı en işlek Havaalanı ve 37 milyon yolcu yıl 2011 tek başına ele. Uluslararası yolcu trafiği gelince, bu havaalanının en yoğun 12 sırada ve daha çok bütün dünya olarak nispeten en yoğun 27 yıl 2011 oldu.

Havalimanı işletmeciliğinde 17 Mayıs 1992 tarihinde başladı beri havaalanında çok ürün ve hizmet çeşitliliği açısından büyüme gördü. Onlar Dünya hedefleri ve havayolu büyümek mümkün olmuştur. Bu Havaalanı Almanya'ya akın yolcu giderek artan sayıda nedeniyle, iş burada ayarladığınız birçok araba Kiralık şirket vardır.

Bu nedenle her zaman bu duruma geldiğinde, her zaman Kiralık firma Hizmetleri arabanın ulaşırsan çevresindeki götürecek birini alabilirsiniz. Hala bazı otobüs servisi Servicesçalıştıran Havaalanı'na de vardır. Onlar günlük olarak çalışır. Ancak, ne gerçekten Berlin sunabilir, bir yapıya sahip olmasını isterseniz, Kiralık Araba kesinlikle sizin için doğru seçenek değil.

Çok bu araba kiralama hizmetleri servislere zorlanma zorunda değilsiniz. Bir kez sen sadece terminal dışında yolcu almak, çok arabaları var bulacaksınız. Havaalanında iş ayarladığı birçok firma vardır. Ayrıca havaalanına ve aynı zamanda o kim kitap uçuşlar için Havaalanı şehirden taşımak istediğiniz şehre almak isteyen müşteriler için günlük Hizmetleri sunuyoruz. Ayrıca tren hizmetlerini kullanarak ulaşım bağlantıları vardır.

Temel olarak, Münih ve daha büyük Almanya Devlet almak istiyorsanız, birçok araba kiralama firmaları Hizmetleri her zaman faydalanmak. Burada takdir etmek için pek çok turistik vardır. Öte yandan, insanlar ve onların kültürleri sadece harika. En iyi taşıma tesis çevresindeki almak işe alırsanız bu gerçekleri sadece takdir edebilirsiniz.

Koleksiyon Hedef

Harita:

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,7 üzerinden 5)
Yakın yerler
» Ismaning (15,9 km)
Freisinger Strasse 15, Ismaning, 85737
» Markt Schwaben (18,9 km)
Ingolstädter Str. 26, München, 80807
» München Schwabing (24,3 km)
Petuelring 129 Ggue. Bmw Welt, Muenchen, 80809
Bahnhofpl. 2/mietwagenzentrum, München, 80335
» Münih West (31,0 km)
Landsberger Str 368 374, Munich, 80687
» kirchseeon (32,6 km)
Am Marterfeld 1, Kirchseeon, 85614
» Munich Am Westbad (33,1 km)
Wotanstr. 9, München, 80639
» Landshut (33,6 km)
Altdorfer Str. 1, Landshut
Bahnhofplatz 1, Landshut, 84032
Sitemap