Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama İtalya

İtalya biridir en çok aranan sonra Avrupa'nın turistik yerler. Güney Avrupa ve Akdeniz havzasının merkezinde yer alan, İtalya bir şey her turist için sunmaktadır. Zengin tarihi ile kutsanmış ve güçlü Roma kültürü ve Rönesans döneminde, ülkenin tüm geçmiş ve sanat sevenler iştah için beslenir. Yan yana, Doğa severler çekmek için yeterli vardır. Güney İtalya, Sicilya ve Stromboli Vesuvius yakınındaki Naples, Etna gibi Avrupa'nın bazı ünlü aktif volkan tarihi olan kadar.

Zengin ve ünlü, sanat, mutfağı, Tarih, moda ve kültür, güzel kıyı şeridi, plajları, Dağları, paha biçilmez Antik eserlerin, İtalya kelime romantik kendi içinde bir ülke olarak sembolize ediyor. Roma Colosseum, Rönesans Floransa şehir, ünlü gondol ve Venedik kanallar, plajlar, Sicilya ve liste uzayıp gidiyor sonsuz.

Gibi diğer Avrupa ülkelerinin çoğu, İtalya da bir kapsamlı toplu taşıma sistemi vardır ama kendi araç olan size keşfetmek için güzergah üzerinde avantajı hızı ve daha fazla seçenek verir. İtalya bir araba sürüş için arazi Güzellik ve en iyi opera, mimari ve şarap tadını çıkarmak daha doğrusu en iyi yolu için dolu korku değildir. Ucuz araç kiralama için gözle ülkeyi görmek için en iyi yollardan biridir.

Eğer aklında lezzetli mutfağı ile romantik bir holidayadded var ve gerçek heritageanda zihin üfleme tarihle dolu bir manzara eşliğinde, sonra İtalya sen tamamen tatmin edecek. Yolculuk Naplesor Floransa veya Roma, ancak orada aremany başlatmak gözlemlemek ve sen - meli var olmak günün sonunda zevk şeyler heyecan kendi hızda yolculuk için Kiralık bir araba alırsın. Bir araba kiralama gezi aroundaccording için daha iyi özgürlük ile size kolaylık verir.

Birçok yüksek son ve İtalya için aldığın zaman bir tam hizmet verilen ve bakımlı araç toplamak için yan yana ekonomik seçenekler vardır. Şimdi büyük soru remainsfrom yolculuk başlamalı. Napoli'den başlayabilir ve thenyou Güney Doğu kıyısında, Bari aşağı veya Salerno için kullanabilirsin. Bari ulaştığınızda, sen daha fazla coastalLecce veya Kuzey bölgesi, sonuna doğru peninsulaat gidiyoruz Taranto.If güneye seyahat edebilirsiniz şimdi seni canvisitGenoa, Milan, Turinand Bergamo. Sanat, anıtlar ve manzara bu tür farklılıkların ile İtalya açıktır herkesin yer listesi ziyaret gerekir ve ne zaman uygun zaman başı olarak gezi planı en iyi olacak. Bu yüzden rent a car ve tüm stilinizde eğlenelim.

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,7 üzerinden 5)
Sitemap