Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Büyük Britanya

Birleşik Krallık Buckingham Sarayı, Londra Ulusal Galeri, Big Ben ve Windsor Sarayı gibi dünyanın ünlü ve dünyaca ünlü sitelerinden bazıları aile ve arkadaşlar ile keşfetmek için mükemmel bu yerler var. Ama toplu taşıma sistemi bu isteklerinizi karşılamaya yardımcı olmaz ve bu nedenle kurulu aile kapasiteli Kiralık Araba tercih.

Thisrented araba sürdü uçuruma Dover ziyaret etmek ya da harcamak zaman Eastbourne deniz tatil boyunca İngiltere'nin Güney bölgelerine olabilir. Ülkenin Kuzey bölgelerinde de büyük şehirler kendi kültür ve konumlar ile doldurulur. İngiltere'de bir tatil veya bir tatil için bir iyi yolu ile bir araba İngilizce kırsal kültürleri keşfetmek oluyor. Yeşil tepeler ve göl ve nehir - in London büyüleyici şehirde tur mükemmel bir tatil için en uygun olun.

İngiltere'de Kiralık Araba

Kiralama Otomobil Kiralama yaşlılar için araçlar gibi İngiltere'de bazı genel ipuçları vardır. Seyahat acentaları çoğu sürücüleri yaş grubuna ilgili politikaları var. 75 yaş üzeri insanlar için Araçlar genellikle kendi kendine sürüş, ancak sürücüleri kendi turlara onlara eşlik için kira are değil tutkucun. Ve ön ödemeli araçların çoğu araba Kiralık kurumuna dolu benzin tankı ile iade edilmesi gerekir. İnsanlar bunu noktası son damla yapmak mümkün değilse, onlar ajansı ile yakıt için ek miktar ödemek olabilir.

Birleşik Krallık yerlerde çoğunda, ücret iki yol gezileri biraz daha yüksek olmasına rağmen tek yönlü Kiralama mümkündür. İngiltere'deki sürücü araçlar için geçerli sürücü belgesi olması önemlidir. Yabancı ülkelerden gelen seyahat eden insanlar geçerli bir ehliyet onların pasaport ile birlikte kendi ülke üzerinden göstermek gerekir. Turistler ile nakit ödemeye hazır olmadığınız sürece kredi kartı veya bankamatik kartları gerekli olması gerekmez.

Otomatik vites araçlar dünyanın birçok yerinde yaygındır ama çoğu İngiltere'de araçların şanzıman tarafından çalıştırılır. Otomatik vites araç olarak ABD'de mevcut standart iletim olanlardan daha pahalı bulunmaktadır. Ama dürüst olmak gerekirse konuşma, Birleşik Krallık'ta yollar etrafında almak zor ve zaman alıcı, bir yol güzergah ile tanıdık değilse olabilir. Bu yüzden en İngiltere'de Kiralık Araba kurumların küçük ve kullanışlı yol atlas anda arabayı malzeme çekme teklif etmek. Onlar büyük yol sistemleri sadece genel bir bakış sunuyor olsa da zaman zaman ihtiyaç yararlıdır. Eğer değilse, bu kurum eğitimli sürücü araç ile birlikte yerel dil ve önemli konumlar akıcı vardır sağlamak hazırız. Bu arabalar Kiralık kolayca pick istemcileri için öngörülen süre noktasında en iyi durumda kullanılabilir. En araba kiralama kuruluşları kendi web siteleri üzerinden online araç ön rezervasyon izin vermek için çalışır.

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,7 üzerinden 5)
Sitemap