Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil
Popüler Yerler

Araç Kiralama Andorra

Andorra son derece ünlü için onun alışveriş merkezleri/mekanları ve Kayak, ama tek sorun bu değil. Daha fazla teklif ve teklif çok şey var. Ziyaret etmek için birçok yer vardır ve bir çevresinde en görkemli sahnelerine gözlemleyebilirsiniz.

Eğlence için yanı sıra kayak gibi birçok dağ kafe ve restoranlar, otoparklar, chairlifts vb birçok tesis vardır.

Worth ziyaret ettiğiniz yerler: Parlamento Binası Andorra: Casa de la Vall - bu binanın var önemli tarihsel önemi gibi o çağlardan beri Parlamento Binası Andorra hizmet vermektedir. Bu bina da ülkenin tek mahkeme ve dünyanın en pahalı Parlamentosu chambers sahip olur. Hükümet ve Fıkıh Andorra hakkında büyük anlayışlar alabilirsiniz turlar yönlendirilir.

Andorra'nın spa: Caldea Spa Complex - bu en büyük spa karmaşık sadece Andorra ama bütün Avrupa'da. Değer Bölümü arıyor bu kompleksin mimarisi. Sakin ol ve meditasyon yapmak için en iyi yerdir. Sauna Hamam, Türk Hamamı, hidro - mesaj vb hizmetleri sağlar.

Andorra - Barri Telmessos'da eski şehir: Bu kalp Andorra'nın tarihsel olarak kabul edildi. En çekici şey izlemek için taş evleri var.

Andorra otomobil Müzesi: Bu araba manyaklar için ısmarlıyorum. Klasik Otomobil, motosiklet ve bisikletler çeşitli vardır.

Deneyim alışveriş Andorra: vergi serbest ekonomi yapısı takip çünkü alışveriş Andorra içinde nispeten daha ucuz. Her mal hakkında sayısız mağazalara Andorra doludur, elektronik, tütün, parfüm veya giyim olabilir. Adını sen koy ve bunun için bir dükkan var artı fiyatlar son derece makul. Daha fazla şeyler daha az para için olabilir ve aslında bir tatil gezisinde kaydedebilirsiniz.

Sitemap