Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil
Popüler Yerler

Araç Kiralama Angora

Angola Güney Afrika'nın Batı kıyısında yer alır. Ülke 11 Kasım 1975 tarihinde meydana geldiğini. Kölelik ve iç savaşlar tarihi aksine ülke bugün kendini gelişmiş ve ilerici bir ülke göstermektedir. Angola kültür Portekizce ve geleneksel Afrika öğelerini benzersiz bir karışımıdır.

Atlantik Okyanusu kıyı şeridi, serin Benguela deniz geçerli, kaba yerel dağlar ve Güneydoğu Namib Çölü tarafından belirlenen alt tropikal ülkenin iklim sahip. Bu nedenle, ülke ıslak, tropikal Kuzey orman, Kuru ve serin merkezi Yaylası ve çorak bir Güney kemer yakınlığı Kalahari çöl etkisinde de dahil olmak üzere çok sayıda bir iklim bölgesi vardır. Farklı bölgelerde önemli ölçüde değişebilir, Angola ziyaret için en iyi zaman aylarında serin kuru hazirandan Eylül ise.

Angola, turistler için büyük mucizeler vardır. Kuzeybatı Angola'da yer alan Kissama Milli Parkı çevresinde seyahat için maceracı bir yerdir. Hayvanlar gibi zebralar, zürafalar, filler ve devekuşları bu parkta onların oturmaya elverişli. Bazı büyük Portekizli arkeolojik yapılar yer olduğu gibi Benguela, Angola, sokaklara bir tren turu da ilginçtir. Ulusal kölelik Müzesi Luanda güneyinde, Angola kölelik hikayesini anlatıyor. Cangandala Milli Parkı kuş gözlem yürüyüş ve görme görmek için mükemmel bir yerdir. Calendula il Malanje üzerinde yer alan muhteşem şelaleler de görülmeye değerdir.

Mussulo Yarımadası, masmavi su boyunca gezinti veya sadece rahatlatıcı deniz kenarında yüzme için aile piknik için bir amzing yer gidiyor. Lubango Angola'da ziyaret etmek için başka bir yerdir. Güzel dağlar ve ılımlı iklim yer olan turistler çok ilgi. Benfica Pazar zengin Angola kültür tasvir Angola el sanatları satın almak için en iyi yerdir. Bu ülke çok sizi deposunda olan keşfedilmemiş güzelliktir.

Sitemap