Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Anguilla

Summers'ın tadını çıkarmak için en iyi yer gerçekten Anguilla neredeyse mükemmel bir hava olduğu gibi ve bu dünya denizleri ve beyaz kumsalları var. Güzellik bu toprakların bir karar şok etti, onun ada tipi mizaç ve atmosfer kendini mutluluk neden olmaktadır ve aklın ve ruhun rahatlatır. Yerlileri gerçekten sıcak ve misafirperver. Fotoğraf seviyorsan, Anguilla sizin için mükemmel ülkedir.

Gezilecek yerleri: plajlar: aksine diğer plajlar, Anguilla plajları değil kalabalık son derece temiz ve düzenli, ve onların en iyi durumdadır. Burada büyük konumlar tropik bitkiler ve beyaz kum var. Ziyaret niyetinde Eğer zihin bloglama plajlar dünya Anguilla listenizin üst kısmında olmalıdır.

Anguilla's Müzesi ve onun mirası çeşitleri: burayı ziyaret Anguilla Adası tarihi ve kültürel mirası objet d'art, Fotoğraflar, yardımı ile özetliyor çünkü ve geçmişe ait belgeler için bir zorunluluktur. Bu müze başarıyla tüm bu inanılmaz ada tarihinin tuzağa düşürdü.

Tuz tarihi Fabrika: eski tuz fabrika ve pompa - ev şimdi tarih vardır. Bugün Turizm Sanayi Anguilla ana sanayi, daha önce tuz madenciliği oldu. Önce Anguilla esaslı turizm ekonomisi var, tuz madenciliği onların en önemli endüstri oldu. Yardımcısı yararlanacak eski tuz fabrika ve tulumba Sandy yere belgili tanımlık endüstri nasıl çalıştığını öğrenmek için ziyaret edilebilir.

Kaplumbağalar iç içe geçmiş: hayvan ve Doğa severler için ana cazibe kaplumbağa yuvalama kalır. Tanık iç içe geçme doğal bir süreç ve kaplumbağalar vahşi ortaya çıkması için bir şanstır.

Yapmam gerekenler: Balıkçılık: Anguilla en iyi balıkçılık noktalar, balıkçılar için cennet çeşitli ile kutsanmış. Bu tuzlu su olta takımı farklı balıklar ve deniz hayvanları vardır.

Sitemap