Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil
Popüler Yerler

Araç Kiralama Antigua ve Barbuda

Doğu Karayipler bulunan, Antigua ve Barbuda yer alan pupa adanın ortasında. Bu büyük İngilizce konuşan pupa Adası var. İklim genellikle sıcak ve güneşli düşük nem ile.

Barbuda Island Karayipler kaç ıssız adaları biridir. Yani burası dinlenmek ve hayatın nadir basit zevkleri keyfini gelebilir; beyaz kumlu plaj, balıkçılık ve avcılık, şnorkel, Dalış ve sadece güzel mercan resifleri hayran ve güneş iliklerine golf oynamaktan boyunca huzurlu bir yürüyordum. Barbuda'nın Fırkateyn kuş Sanctuary kuşlar ve yere 5000 Fırkateyn kuşları 170 tür vardır. Barbuda en sevilen turistik biridir.

St. John, başkent görkemli St. John's Cathedral tarafından Kuleli. Şehrin Antigua ve Barbuda onun Müzesi ile tarihi bir kapı açar. Şehir özellikleri cruise gemi limana ve yemek ve kendi ziyaretçilerine alışveriş sorun değil. Konaklama da İngilizce liman St John's. kolayca kullanılabilir, ülkenin olağanüstü bölgesini büyük bir turistik yer. Nelson tersane restore edilmiş ve bugün mevcut sadece Gürcü tersane bulunmaktadır. Buradan zevk tarihsel mimarileri arasında Clarence House, Shirley yükseklikleri ve Dow'ın Hill yorumu merkezi bulunmaktadır. Barbuda dışında Antigua ve Barbuda plajları çeşitli tadını çıkarabilirsiniz. Kuzeybatı kıyısında Dickenson Bay ve Runaway Bay beach eğlence dolu deneyimi sağlamak için vardır. Güneybatı ve Güney sahil buluşma Bay oldukça sakin ve huzurlu deneyimi sağlar. Long Bay doğu kıyısında aile tatil için mükemmel yerdir.

Yiyecek ve içecek Antigua ve Barbuda cazip. Yerel hem de uluslararası çeşitli sadece şahane olduğunu. Yani bazı Antigua ve Barbuda'nın sıcak kumlu plajları ve egzotik tropik savurganlık şımartın.

Sitemap