Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil
Popüler Yerler

Araç Kiralama Arnavutluk

Arnavutluk Cumhuriyeti Makedonya, Yunanistan, Karadağ ve Kosova ile Güneydoğu Avrupa paylaşım sınırları içinde yer alır. Güney Doğu Ionian Sea varken batısında Adriyatik Denizi vardır. Yemyeşil yeşil ormanlar, masmavi gölleri, kumlu plajlar, karlı dağ zirveleri zengin ve turistler için sıcak ve misafirperver hosts ülkedir. Ülkenin zengin tarihi ve kültür ilginç bir tatil beldesi olun. Akdeniz yer alan, Arnavutluk ovalar özellikle ile güneş ışığı, büyük bir iklime sahiptir. Arnavutluk için gelmek için en iyi zaman ilkbahar ve sonbahar sezonunda var. Cazibe merkezi Arnavutluk'ta yerler Antik şehir, birçok güzel binalar ve katedralleri, kiliseler, tiyatro ve daha birçok gibi eserlerle olan Bylis. Pocem, Büyük Kanyon Gardec ve Osum Dağlık Bölge Merkezi Arnavutluk bazı güzel manzaraları vardır.

Doğu Arnavutluk'ta Korca, Voskopoja güzel köy ve üçüncü büyük kenti, Elbasan Medival Sanat Müzesi ziyaret edebilirsiniz. Mimari harika bazı parçaları Elbasan Naziresha Camii, Kalesi ve saat kulesi gibi tanık olabilir. Tiran başkenti ülkenin ekonomik merkezidir. Arnavutluk, Durres Beach en büyük plaj vardır. Tiran'da ziyaret etmek diğer Opera Tiyatrosu, Kültür Sarayı'nın ve Kongre Sarayı yerler. Şehrin muhteşem bir gece hayatı, modern alışveriş merkezleri ve büyük yemek restoran ve kafeler vardır.

İnonian'ın kıyısında, Himara güzel kasaba güzel özelliklere sahip. Potami plaj sakin ol ve aile ile iyi eğlenceler için harika bir mekandır. Dağlar Cika ve Veza ipnotize. Güney Adriatic Coast iken, güzel sazan balığı, bağlantı noktası Vlora, Apollonia ve Kanina kale sit alanı olan kesinlikle kaçırmamak.

Nedenle bazı güzel Avrupa ülkemize ve keşfedilmemiş güzellik keyfini çıkarın.

Müşteri geribildirimi
Gol: (5,0 üzerinden 5)
Sitemap