Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil
Popüler Yerler

Araç Kiralama Bahreyn

Resmen Bahreyn Adası ülke Basra Körfezi Batı kıyıları yer alır. Adalar Bahreyn Adası en büyük varlık ile yaklaşık 33 adalar vardır. Orta Doğu Petrol ve inciler için bilinen bir ülkedir. Bahreyn şey eve ait birçok farklı kültür ve milletlerden insanlar için. Yani Ortadoğu'nun en gelişmiş ve modern ülkelerden biridir.

Bahreyn üzerinden dünyadan gelen turist çekmek birçok yer vardır. İçin o kim arkeolojik siteler ilgilenen, Bahreyn Barbar Tapınak, Bahreyn, olarak da bilinen Shajrat al Hayat hikayeleri ve mitler, La Fontaine Merkezi çağdaş sanat zarif mimari ve yaratıcı ihtişam ve en çok güzel Al Khamis Camisi açığa kendi payına sahip ünlü hayat ağacı gibi güzel yerler vardır. Bazı kalite aile zaman için su Bahçe, Sulmaniya Park ve Andulus Bahçe gibi Bahreyn'ın ünlü bahçeleri ziyaret edebilirsiniz. Bahreyn oldukça bazı egzotik plajları ile kutsanmış bir. Bahreyn yat kulübü özellikleri çok çeşitli su sporları, Zallaq Beach aile ile eğlenmek için harika bir yer iken. Öte yandan, Suave Beach paradise zevk için almak için orada. Saf su ve kumsalı ile birlikte, Masaj Servisi, kafe ve ünlü DJ'ler hafta sonları bile müzik kulübü sunmaktadır. Bahreyn'ın gece hayatı da kayda değer olduğunu. Büyük müzik, dans ve parti ünlü Dublin Club, ötleğen ve Z - Club tadını çıkarabilirsiniz.

Konu yemek olunca, Bahreyn bir yemekle 's cennetidir. Büyük Arap gıda ile birlikte diğer mutfakları tadı bu ülkede tadını çıkarabilirsiniz. Alışveriş da büyük alışveriş merkezleri mücevher, giyim, Hediyelik eşya ve çok daha fazlası, tüm çeşitleri ile geleneksel pazarlar arasında değişen Bahreyn eğlencelidir. Bu yüzden Bahreyn'de tatil planı ve keyfini çıkarın!

Müşteri geribildirimi
Gol: (5,0 üzerinden 5)
Sitemap