Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil
Popüler Yerler

Araç Kiralama Barbados

Doğu küçük Antiller bulunan bu ada Ülke Batı Afrika ve Karayip kültür olağanüstü bir karışımıdır. Ülke klas bir İngiliz miras vardır. Kültürlerin keyifli bir karışım ülke büyük turistik hedef yapar. Barbados ortalama yıllık güneşli 3000 saat ve daha az bir inç dörtte ortalama günlük yağış var. Böyle bir piknik mükemmel iklim Barbados turist, hayal edebileceğimizden daha fazla zevk sağlar.

Bu kültürel zengin ülke insanlar sanat ve el sanatları onun inşaat ile entices. Barbados'ın sanatçı birçoğu uluslararası şöhret ve tanıma alkışlanan. Bol doğal kaynakların bambu, palmiye yaprakları, kil ve kabukları yerliler yaratıcılıklarını büyüsü Tanrı'nın yetenekli kaynaklara eklemek ve zarif takı ile gelip yapmak gibi çalışır çanak çömlek, sepet ve çok daha fazla şeyler. Pop müzik İngilizce ve Afrika kültürler tahrik kendi kaynakları vardır. Barbadoslu halk ezgilerinin zengin Karayip kültür tatlılık şımartmak yapmak zorundadır. Keyifli Mustafa_ mutfağı balık menüsünde ana çekim olmak için yeni bir eşsiz Gastronomi deneyim götüreyim. Karides, ıstakoz, Yengeç, somon, dahil onun deniz gıda çeşitli için cod, red snapper, yıldızı, ton balığı, köpek balığı ve daha birçok popüler bir ülkedir.

Barbados açık turkuaz su ve güzel palmiye ağaçları her yerde astarlı ile yaklaşık 60 beyaz güneşli plajlara sahip. Plajlar su sporları ülkenin Güney tarafında özellikle her türlü için idealdir. Vinç Plajı ülkenin en popüler plajlarından birisidir. Barbados doğal güzelliği aynı derecede örnektir. Parklar ve yaban hayatı rezervleri flora ve fauna bölgesi korumak için oluşturulmuştur. Barbados'taki en büyüleyici yerlerden bazıları Andromeda botanik bahçeleri, Barbados Wildlife Reserve, Archer'ın Bay ve hayvan çiçek mağara vardır. Bu yüzden bir ülkenin en ilahi güzel dünya, Barbados ziyaret etmek senin tatil planı.

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,6 üzerinden 5)
Sitemap