Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil
Popüler Yerler

Araç Kiralama Belarus

Beyaz Rusya oldukça popüler bir hedef için seyahat etmek ama çok sunmak ve keşfedilmeyi vardır. Tarihsel olarak zengin burası hakkında her şeyi Sovyetler geri çağırmak için en iyi yer.

Yerler görmek gerekir: Minsk'ın tanınmış Sanat Galerisi: en ziyaret biri 'Ulusal Sanat Galerisi', Minsk Sanatseverler için yer layık olduğunu. Galeri yerel ve Rus sanat şaheserleri korur.

Belavezha Woods: bison, ayı ve kurt gibi hayvanların nadir doğurmak çeşitli mevcut vardır ve kolayca bu bölgede lekeli olabilir. Bu Tanrı yetenekli genişlik ilkel ormanlar, bataklık, derin nehir ve bir zengin fauna ve flora tarafından yönetilir.

Tesisin kayağı: Raubichy olimpik spor kompleksi spor fanatikleri için olağanüstü Kayak deneyimi sunuyor. Karmaşık Minsk yaklaşık 22 km uzaklıktadır.

Kronolojik Brest'ın Kalesi: kale, Dünya Savaşı'nın tarihi chronicled. Kalenin içinde izlemeye değer müzesidir.

Ölü Khatyn Köyü: Khatyn olduğunu bir köyü sakinlerinin ölümle sonuçlanan alan tahliye olmadan Nazi tarafından yakıldı. Khatyn de var bir anıt mezarlığa burada her mezar birçok kötü kaderde köylerinden İkinci Dünya Savaşı sırasında yok gösterir.

Sağlık ilgili Turizm: Burada sağlık yarar için gelip de. Belarus farklı hastalıklar için tedavi sağlayan birçok yer vardır. Örneğin: daha önce tuz madenleri; olan insan yapımı mağaraları olan Salihorsk bir yer var. Burada solunum yolu hastalıkları açık inhalasyon yöntemlerle tedavi edilir.

Yerlerde kalmak için: birçok otel 2'den 5 yıldız ülkenin çeşitli yerlerinde bulunan arasında değişen vardır. Butik oteller başka gitsen iyi olur o zaman daha yüksek bir bütçe varsa makul fiyatlı Hosteller de gezginler konaklama için kullanılabilir.

Sitemap