Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Belçika

Bu kurucu üyenin Avrupa Birliği'nin Batı Avrupa'da yer alır. Fransa, Almanya, Hollanda ve Lüksemburg ile onun komşudur. İki ana dil grupları sahip bir yerdir; Fransız ve Hollandalı. Ve üç esas olarak orada konuşulan diller; Fransızca, Flamanca, Almanca. Antwerp, Belçika'nın en çok ziyaret edilen şehridir. Bu şehir olarak da bilinen dünyanın en büyük elmas var. Elmas burayı satın seven bir kişi iseniz sizin için mükemmel bu yüzden Pirlanta Ticareti bir sürü burada yapılıyor. Ayrı - - dan bu da sanat galerileri ve farklı müze için ünlüdür. Birçok sanat bilim adamı burası güzel sanatlar akademileri için burada çekici bulunmaktadır.

Onun başkenti Brüksel de yer turistler için zevk için bir sürü var gibi turizmde büyük önem oluşur. Bu iyi yiyecek ve kafe kültürü her türlü bulabilirsiniz çünkü doğru yerde vardır düşkün mutfakları kullanılabilir burada iyi. Bu yer büyük alışveriş yerleri, yemek için güzel restoranları ve kulüpleri ve barlar müthiş burdasın kullanılabilir ile günlük yaşam kalitesini sağlar. Eğer gitmek ve Royal kiliseleri ziyaret edin ve eski kez hissediyorum verecektir Gotik mimarisinin tanık ziyaret tamamlamayacaktır.

Belçika'da kaçırılmaması gereken Bruges yerdir. Tüm sen - ecek bulmak turistlerle kalabalık burası yıl yuvarlak. Keyifli Pazar plazalar, rüya gibi kanallar ve hayretler içinde bırakacak güzel eski evler vardır. Bu yer olup bu yaz veya kış ziyaret her mevsim güzel görünüyor. Baharda büyüleyici halı nergis tanık olabilirsiniz ve kışları Kanallar üzerinde paten ve şehrin keyfini çıkarın. Belçika ziyaret edin ve tüm bu güzel manzaralar ve sanat tarafından kendi kendine deneyim şimdi zamanı geldi.

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,7 üzerinden 5)
Sitemap