Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Belize

Belize manzaraları gözlerimizi hoş alarak nefes ile kutsanmış dünyadaki en doğal güzel yerlerden biri ve bizim zihin yatıştırır. Senin yaz tatil planlıyorsanız, balayı, emeklilik hedef Belize sonra seyir için sizin için en uygun mu?

Ne Belize'de kaçırmamak: kireç Island: Caye Caulker sakin ve denize kolay erişimine sahip olduğu dinlenmek için dünyadaki en iyi yerlerden biridir.

Yaban hayatı kutsal: Creole kültürlü Köyü ünlü için onun derin kültür ve egzotik ve neotropic kuşlar farklı çeşitleri.

Ana şehir: Bir çok kültürel açıdan zengin ve renkli şehir.

Dangriga yeri: Garifuna kişi ve Punta Rock doğduğu kutsal evi.

Yapmam gerekenler: mağaralar, Belize boru: mağara boru sualtı mağaraları float sağlar üstün deneyimi olduğunu. Profesyonel destek, özel kıyafetleri, keşfetmek ve sarkıtlar inanılmaz manzaralar tanık becerikli alet ile bazı sonunda insanlar ve yaban hayatı türler gibi gibi kuruldu sağlanmaktadır.

Balık tutma oyunu: bir balıkçılık deneyim var o zaman Belize'nın dünya çapında balıkçılık oyunda katılması gerektiğini.

Yürüyüş: Belize hakkında bilgi edinmek için en iyi bir yürüyüş ya da bir dağ Bisiklet Turu katılarak onun geniş açık alanlar keşfetmek tarafından yoludur.

Tat gerekir: Patent pirinç ve fasulye Belize: Belize zevkinize en iyi şeydir. Belize ulusal bir tabak daha fazla olarak kabul edilir.

Konaklama: Her türlü, tat ve bütçeleri ziyaretçi kolayca Belize'de onun çeşitli otel, konuk evleri, zâviye ve tatil nedeniyle yerleştirilebilir. Büyük fırsatlar ve oranları zâviye aracıları yerine doğrudan başvurarak alabilirsiniz.

Sitemap