Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Bolivya

Plurinational Bolivya Devlet Merkezi Güney Amerika'da yer alır. Bu denize kıyısı olmayan ülkenin Arjantin, Brezilya, Paraguay, Şili ve Peru ile komşudur. Bolivya inanılmaz farklı bir ülkedir, coğrafya, iklim veya kültürü olmak. Batı, tropikal ormanlar ve Doğu'daki tropikal ovalar Andes Dağları ülke aralığından topografya. Tropikal bir ülke olmak, Bolivya bir tropikal iklime sahiptir. İkinci La Paz, dünyanın en yüksek şehir en enerjik, canlı ve renkli şehirlerinden biridir. Bu yeşil ormanlık tepelerle çevrilidir. Ayın Vadisi'nde bir zorunluluktur La yerinde ziyaret

Paz. Müzeler, geleneksel pazarlar ve Bolivya kültür ve mutfağı zengin lezzeti tatmaya yerel restoranlar ziyaret edebilirsiniz. Başkent, Sucre kıtanın en eski şehirlerinden biridir. Görkemli antik kiliseler ve cathedrals Sucre Katedrali, San Felipe Nery manastır ve ünlü Recoleta manastır gibi şehirde görülmeye değer vardır. Sucre özgürlük evi aracılığıyla geçmişi hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Yemyeşil yeşil kırsal, sıcak su ve Heredia Canyon şehrin doğal güzellikleri için ekleyin.

Cochabamba veya "şehir" çiçek ülke kalbidir. Şehir özellikleri yüksek karlı zirveleri, sıcak güzel vadiler ve diğer egzotik yerler. Carrasco Park ülkenin eşsiz ekoloji zevk için harika bir yerdir. Incachaca - balık tutmak için harika bir yerdir. Isiboro güvenli Park ülkenin en iyi doğa rezervi vardır.

Santa Cruz de la Sierra, Bolivya başka bir harika şehirdir. Bu ülke Amboro Milli Parkı gibi doğada iyi korunmuş birkaç Milli Parklar vardır. Pantanal ormanlar, bataklık ve flora ve fauna hayran için harika bir yerdir. Bolivya fantezi en iyi zaman sadece deneyimli anlaşılabilir.

Sitemap