Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil
Popüler Yerler

Araç Kiralama Bosna Hersek

Bosna - Hersek, BH için kısaltılmış Güneydoğu Avrupa'nın merkezinde güzel bir ülkedir. Ülke egzotik doğal güzellik featuring kadar çeşitlendirilmiş bir manzara ve ziyaretçiler selamlıyorum ve onları evde hissettirmek için son derece nazik, sıcak ve misafirperver insanlar vardır.

Ülkenin coğrafi konum Alpler ve Akdeniz kıyılarında yükselen karla kaplı doruklarına tarafından hakimdir. Hersek'in zengin iğne yapraklı ormanlar ve çok sayıda taze suları akarsu ve nehir tarafından geçen kapsadığı tepeler haddeleme ile Prokletija ise Bosna'nın çoğunu kayalık dağlar ve yeşil dağların en yüksek ve en vahşi parçası var. Onun doğal yetenekli coğrafi konum nedeniyle, BH tüm sezon boyunca bir eviniz var. Sıcak güneşli yazlar, serin ve renkli yaylar ve sonbaharlar ve soğuk karlı kışlar tadını çıkarmaya BiH ideal bir yerdir.

BiH ziyaret etmek için birkaç ilginç yerler vardır. Başlamak için başkent Saraybosna dünyanın en güzel tarihi şehirlerinden biridir. Eski şehir Bascarsija'ya kesinlikle dünyanın en muhteşem ve etkileyici ticaret yerlerden biri. 15. yüzyıl kadar arkeolojik çıkarları olan turistlere göstermek için büyük şeyler beri Pazar Merkezi gelenek olmuştur. Mostar'ın Stari Most'u, Neretva Nehri Doğu ve Batı kıyısında bağlayan eski köprünün güzel dünyanın en güzel kreasyonlar biridir. Sutjeska'nın Milli Parkı bir Perucica içinde Avrupa'nın eski ormanların özellikleri. Aynı zamanda Bosna'nın en yüksek zirvesine dağ Maglic var. Parkta hiking, kamp ve doğal güzelliği hayran için ideal bir yerdir. Ünlü yapıları şelaleler Hersek'teki seni ipnotize ve orada sonsuza kadar kalmak gibi hissettirecek.

Eko - macera, kültürel festivalleri, olmak kış sporları, su sporları Neum Bay veya lüks spa, Bosna - Hersek her harika bir yer.

Müşteri geribildirimi
Gol: (5,0 üzerinden 5)
Sitemap