Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Bulgaristan

Bu Güneydoğu Avrupa ülkesi Balkan Yarımadası'nın kuzeydoğu tarafında yer alır. Bu üç kıta arasında köprü olarak hizmet vermektedir: Avrupa, Afrika ve Asya. Avrupa, Balkan, Karadeniz gibi Danube olan bu ülkenin coğrafi çeşitliliği iklim bölgeleri çeşitli olmasını sağlar. Bu sırayla Bulgaristan ilginç çeşitli bitki örtüsü, hayvan türleri ve doğal manzaralar var sağlamıştır. Üç kıtada temas noktası olmak, Bulgaristan bir zengin kültür ve halk yapmak festivaller hatırlıyorum ve onların Tarih ve din önemli olaylarda sevinirler.

Sliven güzel şehir tarihi yerler ve simgesel bir hazinedir. Anıt Hadzi Dimitar ulusal kahraman, Sanat Galerisi, Saat Kulesi, tekstil Müzesi ünlü yerler şehirde bazılarıdır. Doğal park, Sinite doğa güzelliği vitrinler bulunan Kamani.

Plovdiv Avrupa'nın en eski şehirlerinden biri olan birçok restore edilmiş binalar ve geçmişe alabilir ve Bulgaristan arazi kesişti kültürler tadını mimari siteleri vardır. Kentin müzeleri, Dram Tiyatrosu, bir Sanat Galerisi ve birçok tarihi bina vardır. Filibe altı hills de favori turistik yerler vardır. Ayrı - - dan bu, modern Kent büyük alışveriş ve yemek olanakları sunmaktadır.

Bulgar tatil yerli yanı sıra turistler tam olarak ülkenin doğal doğal güzellikleri zevk sağlar. Bunlar Semkovo Resort Rila Dağları yer alır. Tesiste Kayak, dört ekolojik yollar ve hayranlıkla doğanın büyük güzelliği bulunmaktadır. Albena Resort Complex Kuzey kara deniz kıyısında bulunan varlık farklı bir iklim bölgesi yaşamanızı sağlar iken. Deniz kenarında büyük bir güneşli tatil için Albena için gel. Maceracı olun, kültürel ve ekolojik turizm, Bulgaristan çok sen spellbind deposunda vardır.

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,4 üzerinden 5)
Sitemap