Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Cape Verde

Cape Verde, 10 Adaları oluşan Adası ülkenin Atlantik Okyanusu merkezi yer alır. Adalar yıl boyunca düşük nem ile büyük güneşli bir hava var. Ağustos Eylül coolest ay Ocak ve Şubat ise ada ülke tanık ağır tropikal yağmur yağar. Kültürel açıdan zengin ülke, Cape Verde'nın sanat ve el sanatları, festival ve edebiyat dünyasının en renkli ülkelerden biri olun.

Cape Verde'nın tüm on adaların eşsiz ve güzel vardır. Birkaç isim için Sal mükemmel adanın için o kim are seyir için turkuaz deniz güneşli bir plaj. Ünlü Palmeira, Pedra Lume ve Santa Maria alır. Santa Maria bol konaklama tesisleri, Restoran ve çok daha fazlası. Yeryüzündeki cennet Adası Sao Nicolau öyle. Dağlar, yemyeşil Yeşil vadilerin, güzel kaya oluşumları, papaya ve muz ve beyaz kumlu plajları gibi meyveler taşıyan verimli ovalar bulunmaktadır. Sonra sonraki durağın Brava Adası olmalıdır daha fazla yeşillik için can atıyorum. Hindistan cevizi hurma ağaçlarından badem ağaçları, ebegümeci ağaçlar, zakkum çalılar ve Begonvil tüm kadar bitki - ebilmek bulunmak burada. Brava'nın yeşil manzara kesinlikle nefes kesici. Vila Nova Sintra, Mato Grande ve Jão d'Nole şehirleri ziyaret etmek için harika yerlerdir. Fogo Adası olan volkanik dağ Pico de Fogo ev. Bu dağ manzarası üzerinden dünyadan dikkat çekiyor. Sao Filipe yoluyla seyahat için harika bir şehir olan bu adanın en büyük şehridir. Ayrı - - dan bu, siyah lav Fogo plaj da güzelmiş.

Benzersiz flora ve fauna, leziz yerel yemekler, nefes kesici doğal güzellikleri veya egzotik gece hayatı olması Cape Verde Tüm bu özelliklerin zevk için en iyi yer olduğunu. Onun misafirperver ve kültürlü beraberdir hoş geldiniz turistler tek parça heartedly hangi deneyimi daha da zenginleştiriyor.

Sitemap