Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil
Popüler Yerler

Araç Kiralama Cayman Adaları

Grand Cayman, Cayman Brac ve Western Caribean üzerinde bulunan küçük Cayman Cayman Adaları oluşturmaktadır. Kızılderili dünyadaki en romantik yerlerinden biri olduğunu. Ormanlar bir yelpazesine sahiptir, doğa rezervleri, plajlar, arkeolojik ve diğer çekici özellikleri. Plajda egzotik bir düğün için ideal bir yerdir.

Grand Cayman en büyük olanıdır. Başkent George Town de bu adada yer alır. Adanın büyük demir bir cehennem ile bir kireç taşı oluşumu popüler bir manzara vardır. Batı Körfezi aynı zamanda birçok turist çeken bir kaplumbağa çiftlik var. Stingray şehir da sting ışınları büyük sayılarda bulunduğu ziyaret etmek için harika bir şehirdir. Pedro St. James eski evi bu arkeolojik ilgi alanlarına sahip çekmek. Adanın batı tarafında büyük gece hayatı, restoranlar ve oteller Doğu tarafında yerel Cayman tadında uzmanlaşmış iken her türlü mutfakları sunan var.

Eğer sen are seyir için maceralı bir yolculuk Cayman Brac ziyaret etmelisiniz. Bir tüplü dalış cenneti adadır. Bu adada üzerinde dik topografya dağcılık da ilginçtir. Yürüyüş ve yürüyüş parkurları Karst derin ormanlar boyunca doğa ve benzersiz flora ve fauna bol öğrenmelerine izin vermeliyiz. Balık tutma açık mavi deniz boyunca benzersiz bir deneyim olacaktır. Bu ada topraklarının turizm merkezidir.

Adından da anlaşılacağı gibi küçük Cayman adalarının işgalini ve az nüfuslu küçüğüdür. Ayrıca kanlı koy ve Jackson'ın Körfezi gibi dalış alanları ile tüplü dalış için harika bir yerdir. Ada da ıslıkçı ördek siyah gagalı, hawksbill Kaplumbağa ve iguana gibi göz alıcı yaban hayatı vardır. Toprakları Seven Mile Plajı ve ROM Pint, golf sahaları, botanik bahçeleri ve doğa rezervi ve yolculuk sadece harika yapmak Milli Parklar gibi harika plajlara sahip. Bazı bu grup Karayip Adaları ve muhteşem bir tatil var.

Sitemap