Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Cebelitarık

Gibraltar doğa adore ve doğal geçmiş, kayalar, kara ve denizlerin oluşumu ilgilenen olanlar için bir cennet olarak kabul edilir. Gibraltar ilginç bir coğrafi yerleşim vardır. Bu iklim bir kombinasyonu ile kutsanmış ve sıradışı bir geçmişi vardır. Gibraltar orijinal şeklini muhafaza etmiş en çekici parçasıdır.

Turistler için özel düzenleme: orada resmi Gibraltar tur için İmkanlar sağlayan yerel şirketler yolculuk en uygun bir parçasıdır. Sen bunu kendiniz gitmek zor bulabileceğiniz yer alıyorlar. Bu zengin tarihi gerçek özünü ve kişisel rehber yardımıyla ülkenin kültür kavramak turist sağlar.

Sanat ve Tarih hayranları için cazibe: müzenin bu rock rock (Jurassic dönem) çıkması için mevcut dönemin başlangıç konuları çeşitli kapsar. Bu müzede Ayrıca Gustavo Bacarisas bu bölgedeki en beğenilen ressam olmak inanan başyapıtları sergiler.

Diversified arazi ve eşsiz yaratıklar: Gibraltar Alameda bahçeleri doğal yaşam parkı ziyaret çok ilgili bu vardır, bu nedenle farklı yabani türlerin sayısı için bilinir. Tür burada okudu ve korunmuş korunur.

Tüneller: Orada tüneller ve kuşatma tüneller Gibraltar askeri kullanım için inşa edildi. Bu tünelleri için dünya savaş II de kullanılmıştır. Hala askeri kullanımında çoğu tünellerden. Daha önce bu tüneller ziyaretçiler için kapalıydı ama şimdi onlar halka açıktır.

Ecstasy alışveriş için: çünkü Cebelitarık alışveriş yapmak için pek çok ziyaretçi çeken bir ülkedir duty free. Cebelitarık tütün ve sözlerinin en düşük fiyatla satılmaktadır.

Sitemap