Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Çek Cumhuriyeti

Kara ile çevrili bu ülke Almanya, Avusturya, Slovakya ve Polonya ile Orta Avrupa paylaşım sınırları içinde yer alır. Dünyanın en eski ülkelerden biridir. Zengin tarihi ve kültür ziyaret etmek için dünyanın en ilginç ülkelerden biri olun.

Başkenti Prag dünyanın en güzel şehirlerinden biridir. Dünyanın en gelişmiş şehirleri ironik olarak yaklaşık bin yaşında biridir. Bu merkezlere onun ad vardır. Prague Castle çeşitli devlet adamları köşkü oldu ve şu anda Başkan bulunur. Biri en güzel köprü, Charles Köprüsü de Prag'da yer alır. Astronomik Saat'in kesinlikle geçmişte büyük bir geri yükleme olur. Şehrin sinagoglar ve kiliseler bol bulunmaktadır. Petrin Hill muhteşem şehir manzaralı ve yemyeşil yeşil bahçeler ve meyve bahçeleri ile çevrili.

Brno ülkenin ikinci büyük şehir Ayrıca bir zorunluluktur şehir ziyaret edin. Tugendhat Villa onun eşsiz mimarisi ve sofistike iç tasarımı için ünlüdür. Gotik stili kilise St. Peter ve St. Paul muhteşem. Brno Hayvanat Bahçesi Leoparlar, kanguru, kutup ayıları, atları, kaplanlar ve pek çok daha nadir türler de değişen türlerin büyük bir numarası vardır.

Olomouc Çek Cumhuriyeti başka bir güzel şehirdir. Bishop's Katedrali, St. Wenceslas gibi onun adına çeşitli dinî yapılar vardır. Üst ve alt kareler da popüler bir turizm vardır. Şehrin mükemmel Barok mimari yapılar, çeşmeler, parklar ve meyve bahçeleri gibi özellikleri. Örneğin Sumava doğanın güzelliği ve bohem İsviçre Ulusal Parkı iyi korunmuş Milli Parklar ilgi diğer sitelerde. Mağaralar, nehirler, boğaz, benzersiz oluşumu sarkıt ve dikitler tüm Çek Cumhuriyeti bulunuyor. Yani güzellik ve ihtişamı bu topraklara gelip büyülenmiş.

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,7 üzerinden 5)
Sitemap