Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil
Popüler Yerler

Araç Kiralama Cezayir

Cezayir en sevdiğim yerlerinden ziyaret edilebilir eskiden ancak daha sonra 1992 yılında kırdı iç savaş nedeniyle onun popülerlik kazandı. Cezayir Kuzey Afrika'nın en büyüleyici ülkelerin kültür ve mimari Cezayir üzerinde önemli bir etkisi olan Fransız Sömürge geçmişi yüzünden biri olarak bu gerçekten üzücü.

Ziyaret edilecek yerler heyecan verici: Tamanrasset alan ve Güney Sahra: şaşırtıcı sahne olan büyük bir çöldür. Bu çölde eski Klasik parçaları bulabilirsiniz rock sanat. En iyi deneyimi bu yerde kamp tarafından ele geçirilen; Ancak hava dikkate alınmalıdır. Bu nedenle seninle bir seyahat rehberi için son derece tavsiye edilir.

Ghardaia yer: Bu yeri ziyaret M'zab insanlar tarafından inşa edilmiş eski şehirler görmenizi sağlamak. Onlar pazar alanı ve dar zikzak sokaklar tüm genelinde, yürüyüş ve çevresini keşfetmek için mükemmel bir. Güzel dokuma halılar önemli bir cazibe vardır.

Timimoun bölge vaha: Bu bir ziyaret etmek isterdim tipik bir vahadır. Mükemmel altın kum, palmiye ağaçları ve zengin mimarisi vardır. Birçok köyler var, onları ziyaret için harika bir deneyim ekler.

Cezayir'de Sanat Müzesi: Sanat sonra Algiers'Bardo etnografik için gerçek tadı var ve yerel Sanat Müzesi ziyaret etmek için bir zorunluluktur. Kuzey Afrika'da en iyi müze olduğu söyleniyor. Kesinlikle sanat sevenler için bir zevktir.

Deve sürme ve Trekking deneyimi: trekking deve içinde gezinin gerçek eğlencelidir. Tüm tur en unutulmaz bir deneyim için çıkıyor.

Yerlerde kalmak için: konaklama söz konusu pek çok seçenek vardır ama önceden kalmak istediğiniz yer için rezervasyon yapmak için tavsiye edilir.

Sitemap