Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Çin

Çin dünyanın en kalabalık ülkesi olarak bilinen Asya kıtasının doğusunda bulunan ve sınırlarını ülkeler Rusya, Pakistan, Hindistan, Nepal, Myanmar ve diğer 9 ülke de dahil olmak üzere bir grup ile paylaşır. Arazi ile birlikte Çin de Kore Körfezi, sarı deniz, Doğu Çin Denizi ve Güney Çin Denizi gibi su ile sınırları vardır. Ülke dünyada son birkaç on yıl turizm Çin'in muazzam genişletti ve şimdi gelmiştir üçüncü en ziyaret beri.

Onun ana dünyanın en büyük mucizeler biri olan Çin Seddi bulunmaktadır. Doğudan Çin geçiş çöller, meralar, Dağları ve yaylaları batısında lastik gibi. Dünyanın farklı bölgelerinden gelen insanlar bu şaşırtıcı Mimari mucize görmeye geldim. Başka bir büyük cazibe ömür boyu birlikte olmakharika bir şey Yangtze Nehri var. Çarpıcı sahne hayrete ve hayretler turist yapar. Bu da Güney Kuzey Çin böler. Yasak Şehir sermaye Pekin şehir merkezinde yatıyor. Grand palace Çin 24 imparator oldu. İmparator günlerde saraya girmek sıradan insanlar yasak olduğunu çünkü yasak adlandırılmıştır. Şimdi Sarayı Müzesi bilinir. Büyük karmaşık ve Kraliyet Sarayı görülmeye değer bir görüntüdür. Kaçırmayın gerekir başka bir saray kırmızı tepe üzerinde yer alan dünyanın en yüksek eski Sarayı Potala Sarayı gibi. Potala verilen isimdir sonra Güney Hindistan'daki kutsal bir tepe. Saray 2 bölümden, Red Palace nerede dini araştırmalar ve Budist dua yapılır ve hükümet yetkilileri White Palace kanatları olarak kullanılan merkezi olarak oluşur.

Çin topraklarının büyük çeşitlilik kendi içinde tutar. Çin iş hub bugünlerde haline geliyor gibi izole dağlar ve yatıştırıcı göller ve nehirler gürültülü şehir hayatı için aralıkları. Neyi bekliyorsun, Çin gezin ve onun mucizeler ve çeşitlilik keşfedin.

Sitemap