Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Dominika

Bu ada ülke Karayipler küçük Antiller bölgesinde yer alır. Yağmur ormanları, nehirler, plajlar, şelaleler, volkanik dağlar ve çok daha fazlası gibi doğal güzellikleri bakımından zengin bir ülkedir. Dominika zengin kültür İngiltere, Fransa, Afrika ve Karayip renklerde harmanlanmış güzel. Onun misafirperver yöre halkı daha da güzelleştirmek Karayip bu taş ziyareti.

Nın başkenti Roseau geçmiş ve mevcut modern binalar eski kasaba pazarlar ve Victoria tarzı evler arasında yer alan ile harika bir karışımıdır. Roseau içinde ziyaret etmek eski Pazar, Dominika müze ve tarihi yürüyüş tur içerir. Baston bu güzel ülkede üstlendiği ilginç faaliyetlerin bir bütün aralığı vardır. Dominik deniz suyu dalış ve şnorkel burada güzel mercan ve resifleri, mükemmel deniz yaşamı ve muhteşem sualtı volkanlar gelebilir için idealdir. Spot ve Deniz kaplumbağaları, deniz yılanları, sperm balina ve diğer çeşitli deniz hayvanları Dominik sularda kovalamak için büyük eğlenceli olur.

Dominika çeşitli yürüyüş parkurları bulunmaktadır. Waitukubuli Ulusal iz için ormanları, Milli Parklar, şelaleler, nehirler, çiftlikleri, boğaz ve birçok daha doğal güzellikleri tur ilginç alacak en popüler olanlar arasındadır. Ayrı - - dan bu, Dominika kolay, orta ve zor parkurları bir yelpazesine sahiptir. Cabrits Milli Parkı Adası özellikleri sulak, mercan resifleri kuzey ucunda yer ve ormanlar bu sade bir şekilde korku inspring. Festivaller ve kutlamalar bu çarpıcı Dominika'nın zengin kültür büyü dışarı almak yer tüm yıl yuvarlak. Ünlü karnaval veya "gerçek kitle" Dominika en çok beklenen festivalin olduğu gibi halk bilinen. Dalış Fest deniz turları balina izlerken, Dalış, şnorkel ve çeşitli diğer konumlar arasında yarış Kano ile götüreyim.

Yani doğanın güzellikleri zevk için bu güzel topraklara, lüks spa içinde şımartın ve kaplıca banyoları gençleştirici al gel.

Sitemap