Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Ekvador

Güney Amerika'da ikinci en küçük ülke bereket mestizos, işgal, Afrikalılar ve siyahlar ile kültürel çeşitlilik yaşayan tüm barış ve uyum içinde birlikte vardır. Kültürü olarak gibi çeşitli, Ekvador'ın coğrafi çeşitlilik de dikkate değer. Bu dört bölgeye, yani, Andes, Amazon yağmur ormanları, Coast ve Galapagos Adaları ayrılmıştır.

Eve birçok kültür ve etnik gruplar halinde geçmişteki ve şimdiki için Ekvador zengin bir kültüre sahiptir. Folklorik olaylar ve tüm yıl boyunca gerçekleşecek Dini Bayramlar Ekvador ana özelliğidir. Ekvator dans festivaller renkler eklemek marimba ve salsa müzik ritimleri Ekvador'ın kültürünün bir parçası vardır. Bu tropik ülke habitatları ülke içinde çok sayıda göz önüne alındığında türlerin bolluk vardır. Amazon ovalar maymun türlerinin uluyan, örümcek, yünlü, capuchin, sincap maymunlar ve daha birçok içerir. Bunlar Reserva Producción Faunística Cuyabeno ve Parque Nacional Yasuni doğal ortamlarında görülebilir. Ayrı - - dan bu, anteaters, nehir yunusları, Jaguarlar, Pumalar ve and gözlüklü ayı da görülebilir. Kuş türü and condor ve Parque Nacional Cotopaxi yüksek and otlaklar içinde görülebilir carunculated caracara içerir. Amazon büyük deniz elektrikli yılan balığı ve yayın balığı gibi türlerin yaşam alanıdır. Flora ve fauna Ekvator, Milli Parklar gibi Galapagos Milli Parkı içinde güzellik keyfini çıkarabilirsiniz.

Ekvator ünlü Kentler ülkenin tarihi merkezi olan Quito bulunmaktadır. Kentin geri ve eski bina ve muhteşem kilise korunmuş. Şehir özellikleri çeşitli malzeme ve sürekli göz ardı edilemez gitar tıngırdatmaya satan satıcıları ile sokakları dar. And volkan, Galapagos Adaları, tropik ormanlar veya Amazon Havzası olması Ekvador küçük ülkenin her yaşayabilirsiniz.

Sitemap