Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil
Popüler Yerler

Araç Kiralama El Salvador

Orta Amerika tropikal bu ülkede bölgenin en küçük ve en kalabalık ülkesidir. Bu ülkenin hava tatil 20 - 30 derece arasında değişen için idealdir anlamına gelir. Tropikal iklim ülkenin yıl boyunca erişilebilir yapar. Ülkenin Kuzey Batı Bölgesi Doğu bölümünü daha serindir ancak bölgede hiçbir aşırı sıcaklık vardır. Sörf gibi su sporları prime time da olan yağmur mevsimi Mayıs ve Ekim ayları arasında olduğunu.

Ülke üzerinden dünyadan gelen turist çeken büyük doğal doğal güzellikleri sahiptir. Egzotik plajları büyük bir rahatlama, zevk ve eğlence kaynağıdır. Ülkenin geri tekrar tekrar geliyor gibi hissediyorum ziyaret edenler yapar zengin bir kültürü var. Salvador yüksek sesle müzik seni dans pistinde atlama yapar. Şahane gıda senden her şey yemesinden olurdu. Tüm hakkında zevk ve her zaman eğleniyor Salvador kültürdür. Salvador plajları, dünyanın en iyi biridir. Yüzme, tüplü dalış, Dalış, sörf veya sadece acelesiz yürüyüş beyaz kumlu plajları Salvador plajları ziyaret etmek büyük yerlerde yapmak şeyler vardır. Costa del Sol El Salvador'da en popüler plajlarından biridir. Salinitas muhteşem bir plaj da. Kraliyet Decameron beach resort yakın süper lüks konaklama yapmak yer almaktadır.

San Salvador, en kozmopolit şehir ülkenin başkentidir. Şehrin ünlü müzik, misafirperver halkı, çarpıcı gece hayatı ve sıcak kahve dükkanları olağanüstü enerjiyi sızar. Şehir şart olduğu çok sayıda güzel parklarından olan ziyaret edin.

Harika eko turizm fırsatları orta derecede kalabalık bir yerde beach yana bir tatil için arıyorsanız, El Salvador iyi bir fikirdir. Bu büyük turizm ve bu da kimsenin bütçe içinde sunuyor.

Sitemap