Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Endonezya

Dünyanın dördüncü en kalabalık ülkesi Endonezya da 17504 irili ufaklı Adaları oluşan dünyanın en büyük adalar. Asya ve Avustralya arasında ve Pasifik ve Hint Okyanusu arasında yer almaktadır. Zengin kültür ve miras, Endonezya büyüleyici antik tapınak vardır. Çeşitlilik, yaşam tarzı, müzik göz önüne alındığında, gümrük ve yaşam tarzının dünyanın bu bölümünde adadan adaya değiştirin.

Eşsiz konumu Ekvator Endonezya her iki yıl boyunca oldukça hatta bir iklime sahiptir. Çeşitli manzara Endonezya Sumatra, Kalimantan ve Sulawesi, Nusatenggara Adaları'nda gür otlaklar ve karla kaplı tepeler Batı Papua'büyüleyici Java ve Bali, verimli pirinç arazileri zengin olmasını sağlar.

Endonezya, esas olarak büyük Komodo kertenkele, orangutan veya Java gergedan görülen büyük yaban hayatı harikalar bekleyebilirsiniz. Deniz altında olmakla birlikte canlı ve parlak mercan ve tropikal balık sayısız tür. Konaklama kalite otel büyük miktarı göz önüne alındığında Endonezya bir sorun değildir ve özellikleri tatil. Orta olmak kozmopolit bir şehir, kumlu bir plaj veya bir güzel yemyeşil Yeşil Vadi, Endonezya en memnuniyetle ziyaretçi karşılamak istekli olduğunu. Jakarta veya Bandung gibi şehirlerde ticari hub, hedefler ve bir gıda sevgilinin yer alışveriş vardır.

Endonezya Seyahat, Ubud hedef kaçırmak değildir. Merkez dağlara doğru giden hafif çekik yatıyor bu kültürel zengin şehir insanlardan tüm dünyada çizer. Ünlü müzik ve dans işlevler, lezzetli yemek, lüks tatil welness Spa güzel tarihi yerler ve basit köyleri ile birlikte featuring Ubud çekiciliğini ekleyin.

Etkileyici dağ manzarası gelip cennet yeryüzünde keşfetmek için bekleyen ve Endonezya'nın çok sayıda keşfedilmemiş adalar mavi denizler temizleyin.

Sitemap