Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil
Popüler Yerler

Araç Kiralama Ermenistan

Resmen Ermenistan Cumhuriyeti, Ermenistan Yaylası, Gürcistan, Azerbaycan, Iran ve Türkiye sınırları paylaşımı Doğu Bölgesi yer alır. Ülkenin çeşitli Coğrafya ve İklim vardır. Ermeni yazları Ararat vadi ve ovalar ise dağlık nedeniyle sıcak ve kurak, yazları hoş. Yağmur da Nisan - Mayıs ve Ekim - Kasım arasındaki dönemde çoğunlukla dağlık bölgelerde oluşur. Kışlar uzun ve Ermenistan'ın ılımlı vardır. Genel olarak Ermenistan'ın iklim kıta olarak tanımlanabilir.

Ermenistan bir zengin tarihi ve insanlar dünya üzerinde çizer kültür vardır. Tanık büyük arkeolojik sitler Karmir Blur, Karahunj, karavan hanlar, tarihi Christian kiliseler ve anıt ve 6000 yıl eski şarap basın Ermeni mağarada bulundu içerir. Büyük yolculuk dünyanın en uzun teleferik hattı muhteşem kaydedelim Gorge antik Tatev manastır seyahat Ermenistan üzerinden alabilir.

Ermenistan doğal güzellikleri boldur. Onun zengin verimli topraklar ferahlatıcı enerji sızar. Alp kaynak suyu harika manzara ve ihtişam olarak hizmet vermektedir. Göl yedi dünyanın en büyük tatlı su dağ gölleri biridir. Büyük Ağrı Dağı bir uzun yürüyüşe çıkan kimse'nın cennetidir. Ermenistan 5 kanyonlar ve 200'den fazla terapötik mineral springs vardır. Verimli vadiler, yeşil woodlands, harika arazi oluşumları ve diğer doğal cazibe arasında büyük şelaleler Ermenistan'ın manzara karakterize.

Kesinlikle ülke olarak benzersiz Ermeni besindir. Zengin aroma sen tantalize ve ünlü şiş kebap gibi çeşitli büyük tatma yerel yemesinden yapmak. Benzersiz bitki ve baharat kullanımı gıda tadı göksel olun. İçin o kim are şarap bilenler Ermenistan, Ziyaretçilere açık olan şarap imalathaneleri dolu. Ayrı - - dan yerel lezzetleri Ermenistan uluslararası mutfaklardan her türlü iyi restoranları vardır. Bu yüzden eğer sen istemek olduğunu bir tatil cebinizde nazik ve tüm ailenizin gereksinimleri sonra gel ve Ermenistan'ı ziyaret yerine getirir.

Sitemap