Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil
Popüler Yerler

Araç Kiralama Estonya

Avrupa'nın Kuzey Doğu tarafında, Estonya en küçük Baltık ülke bulunmaktadır. Onun inanılmaz güzel sahneler ile Estonya sade ülke köyleri, çekici sahil kasabaları, derin ormanlar ve koruluklar ile Avrupa'nın en popüler turist yerlerinden biridir. Baltık Denizi, yakın Estonya'nın yazları oldukça hoş ve ilkbahar ve sonbahar yağmur insana yakışır bir miktar ile de öyle. Denizden gelen serin rüzgarlar ilkbahar ve sonbahar aylarında sıcaklıklar dikte. Kışın kar bir sürü alabilirsiniz ve Kayak gidip Estonya'da kış aylarında sledging iken.

Estonya ana cazibe Tallinn şehir yaşamaya olsun eski ortaçağ zaman tılsımdır. Bu en iyi korunmuş ve geri yüklenen Ortaçağ Avrupa'nın eski kiliseler, galeriler ve butikler ve lokanta ve tüm şehirde serpilir boyunca döşeli sokakları ile yeridir. Bu kasaba tüm verir geri 14 için gitmek için alır.

Dünyadan tenha bir yere beyaz kumlu bir plaj üzerinde kaçmak istiyorsanız, Estonya yükler sunmak için vardır. Tepe üzerinde bile yaz sezonu, özel alan kendinizi için Estonya'nın ıssız plajlar bulabilirsiniz.

O kim Arkeoloji ilgi var, Estonya'nın antik kaleler şeklinde geri veya Harabeleri ve görkemli Konakları ile ilgilenen ve hayran değer vardır. Bu muhteşem kale sadece Tallinn ama tüm ülke üzerinde mevcut değil. Estonya Milli Parklar bölümlerini çoğu ormanlar ile ülkenin yarısını işgal gibi ormanlık parkurları için harika bir yerdir. Ayılar, uçan sincap kurt ve bu ormanlar lynx gibi muhteşem vahşi hayatın rastlamak.

Sonuçta, Estonya uygun bir konaklama, yiyecek ve içecek her türlü ama el ele sunan modern bir ülke onun zengin mirası ve kültürel arka plan Tallinn Ortaçağ ihtişamı ile tasvir oluyor.

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,0 üzerinden 5)
Sitemap