Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil
Popüler Yerler

Araç Kiralama Fiji

Fiji Melanezya bir ada ülkesidir Güney Pasifik Okyanusu'nda bulunur. Hollandalı ve İngiliz tarafından incelenmiştir. Onun büyük adalar 150 milyon yıl önce gerçekleşti volkanik aktivite sonucu oluşur. İki var insanların çoğu bulunduğu ana adadır Viti Levu ve Vanua Levu. Başkent Suva Viti Levu adada yer almaktadır. Fiji, güzel plajları ve sahnelerine alarak genişliği için bilinir.

Fiji Turizm çarpıcı manzara ve bol güneş ışığı nedeniyle için harika bir yerdir. Bu konumlar çeşitli oluşur. Onun güzel sahilleri ve deniz kıyıları dinlenmek ve iyi eğlenceler en iyisidir. Onunla birlikte su için onun en iyi sörf, Dalma ve yüzme gibi spor. Su, güneş ve kum keyfini kumsalları standouts gibi orada çok mercan resifleri değildir.

Sigatoka kum tepeleri Milli Parkı şaşırtıcı plajları dışında başka bir cazibe olduğunu. Çam ağaçları ve gözleriniz için yatıştırıcı bir etkisi verecek yeşillikler bol kalın tropikal orman görebilirsiniz. Başka bir durdurma - off Fiji Mamanuca ada doğru gidiş yolunda gelen Nadi noktasıdır. Nadi macera için harika bir yer ve eğer seviyorsan bu alışveriş doğru yerde çünkü giysi ve diğer malzemeleri alabilirsiniz Main Street Nadi merkezi olduğunu.

Fiji doğal güzellik dost canlısı insanlar ve farklı ve büyüleyici kültür tarafından eşleştirilir. Tüm tip - in yolcuları aileler, dalgıçlar, balayı, maceracılar, bağımsız seyahat ve tur grupları buraya gelip güzelliği zevk. Plajlarda rahatlayın ve takdir seven kişi iseniz manzara Fiji öyle sen ziyaret etmek ve güzel sahne gezi ve sahilleri yatıştırıcı bazı kaliteli zaman geçirmek için en iyi yer.

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,5 üzerinden 5)
Sitemap