Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Finlandiya

Yurtdışına tatile gittikleri zaman insanların çoğu Kiralık bir araba. Ancak, çok az onların araba kiralama giderleri azaltmanın yollarını bulmak için zaman ayırın. Kurallara dikkat tarafından harcamaları bir sürü yapılan yollarından biridir. Bu şeyler her zaman açıkça sözleşmede ve sadece çok para boşa küçük yazıları okuyarak belirlenmiştir.

Bir kez ihlal sözleşme nerede ev sahipleri tarafından sözleşmeli zaman arabayı iade beklenir bir parçasıdır. Saygın araba Kiralık Hizmetleri kesinlikle sen iyi ne kadar geç olan bağlı. Birkaç saat geç kalırsanız önemi yok; 24 saat İlkesi oranına göre bir bütün gün oranı ilave ücret kadar sona erecek.

Araba Kiralama ajansı ücretleri sözleşme imzalamadan önce anlamak için zaman sürmedi çünkü insanlar para kaybetmek başka bir yoludur. Bazı rent - a - araba kuruluşları deposu dolu ile onların araç dönmenizi gerektirir. Diğerleri ile toplanan yakıt aynı seviyede iade etmek istiyorum. Her türlü kuralın gereksiz maliyetine yol açmamak için izleyin.

Dedi sahip, orada araba kiralama acentelerden arabalar işe geldiğinde netleştirmelidir diğer şeyler. İlk şey sigorta, farklı ülkelerde farklı tanımları için bu gibi kapsamlı bir kapak kapak niteliği onay tercih edilir. Bir araba rent a car acentelerden işe alınırken ekstralar şirket işe almak şans verilebilir. Bu çocuk Oto Koltukları ve çatı raflar, tam şarj başka bir kol ve bir bacak ödeme sonunda olabilir bilmek sağlamak.

Diğer Akıllı Araç Kiralık şirketleri ile yapabileceğiniz şey üst onay seni işe ezik ve zarar için herhangi bir arabadır. Sözleşmenin adil işaret yok, arabayı al ve bırak. Bunu yaparsan, sen - ecek bulmak arabaya döndüğünde, herhangi bir ezik ve zararlar için bağlanabilir. Onu almadan önce bu ezik arabada olmuştur kanıt varsa, sen sorumlu değilsin bir şey için ödeme kadar sona erecek. O zaman genellikle göz ardı ama son derece yararlı - fazla feragat ücreti. Herhangi bir araba kiralama şirketi kapsamlı sigorta herhangi bir kaza durumunda yeterince siper olarak kabul edebilir. Ancak çok fazla feragat ücreti ilk etapta almak için zaman aldı, eğer bu kaçınmak olacaktır aşırı ödeme sonunda olabilir çünkü kaybetme sonunda.

Sonuçta, şeytan ayrıntıda biridir. Bazı derinlik araştırma yardımcı olacaktır bul, araba kiralama rehberlerindeki tasarruf, ama hala yolları tatil keyfini çıkarın.

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,7 üzerinden 5)
Sitemap