Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Car Rental Center Av Didier Daurat, Car Rental Center Av Didier Daurat, Nice, 06281 (Fransa)
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Nice Havalimanı

Fransa'nın Nice bölgesindeki güzel havaalanının Nice yaklaşık 5,9 kilometre güneybatı tarafında yer almaktadır. Yaklaşık 4 mil Havaalanından şehir merkezine yakınlık içinde stratejik konumu havaalanına Cote d'Azur bölgeyi ziyaret eden birçok uluslararası yolcu için en ideal bağlantı noktası yaptı.

Bu da o güzel temelde tabii Charles De Gaule ve Orly havalimanlarına izleyen Fransa içinde üçüncü en işlek Havaalanı havaalanıdır dikkati çekiyor. Bu iki Havaalanı Paris, Fransız başkentinin yer alır. Nerede Havaalanı şehrin eyalet Havaalanı Monaco Prensliği yakınlığı nedeniyle olarak kabul birçok durumlar vardır. Bu Havaalanı ortaklaşa Cote D'Azur ve Ticaret Odaları tarafından işletilmektedir.

Hiç kurulduğu günden bu yana, havaalanında Fransa'ya güzel bölgeden gelen yolcu sayısı bir üstel artış gördü. Muhtemelen sen burada sunulan hizmetlerin nasıldır merak ediyor olabilirsiniz? Böylece en iyi hizmet ve sen - ecek almak bu havaalanında tür takdir yerleştirilir bu bölgeye gelmek zorunda.

Bazı güzel havaalanında burada bulmayı bekleyebilirsiniz tesisleri Restoran, Hediyelik eşya dükkanları, defne değiştirici Odaları, dinlenme Odaları, otomatik vezne makineleri ve bankalar bulunmaktadır. Tüm bu olup olmadığını çıkış yapan veya Nice'e geliyor terminalinde kısa kalmak çok rahat olmasını sağlamak için oluşturulur. Ayrıca havaalanına anda hizmet vermekteyiz Havayolları bir bolluk olduğunu kayda değer olduğunu. Bazı en önemli havayolu, Aer Lingus, Air Berlin, Air Algerie, Aeroflot, Air France, Alitalia, Avusturya Havayolları diğerleri arasında içerir. Büyük bir listedir.

Orada çiftler Bankası hemen dışında terminus kurdunuz araba Kiralık firmaların unutmamak önemlidir. Bu yüzden şehir etrafında uygun almak istiyorsanız, nerede en iyi eriyik - - dan almak için biliyorum. Halen insanların günlük olarak Havaalanı'na ulaşım bazı Servisi otobüs yok olmasına rağmen mükemmel hizmet almak istiyorsanız Kiralık Araba kesinlikle sizin için doğru seçenek olur.

Neden araba kiralama hizmetleri? Muhtemelen bu durumda böyle bir konu yükseltmek isteyebilirsiniz. Birçok nedenleri neden birçok yolcu ve özellikle olanlar bu Fransızca konuşan milletin yeni araba Kiralık Hizmetleri için gitmeyi tercih ederim. Güvenilirlik ve hizmet kalitesini bu devlet için nedenlerinden bazıları şunlardır. Çoğu durumda, araba kiralama şirketleri yerlileri istihdam. Bu ülke ve şehir çok iyi anlıyorum insanlardır. Bu nedenle şehrin sorunlarını uzak almak ve birçok turistik şehir dışında takdir istiyorsanız, araba kiralama taşıma için ilk seçenek olmalıdır.

Birçok tarihi bina, Paris kule ve dünyanın en eski Kütüphane Fransa'ya geldiğinde fark etmek miss you can't konumlar bazılarıdır. Otel hizmetleri ve konaklama gelince, güzel bölgede en iyi elde emin olun. Tüm gece hayatı tarafından getirdi deneyimlerini craves kişinin tip iseniz, kesinlikle olacak yer burası.

Koleksiyon Hedef

Harita:

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,6 üzerinden 5)
Yakın yerler
3 Avenue Gustave V, Hotel Le Méridien, Nice, 06000
» Nice (5,7 km)
3 Avenue Gustave V, Hotel Le Méridien, Nice, 06000
Nice, 06000
Gare Sncf, Antibes, 06600
» Antibes (11,6 km)
Antibes, 06300
Gare Sncf Monte carlo, Monaco, 98000
Gare Sncf, Cannes, 06400
» Monaco (19,8 km)
9 Ave Dostende, Monaco, 98000
» Cannes (20,8 km)
Cannes, 06400
Gare Sncf, Menton, 06500
Sitemap