Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil
Popüler Yerler

Araç Kiralama Grenada

Halk "baharat Adası" bilinen ada ülke Karayip Denizi'nin güneydoğu bölümünde yer alır. Üç adalar oluşur - Grenada, Carriacou ve Petite Martinique. Ülke muhteşem beyaz sakin plajlar boyunca bozulmamış su, egzotik tropik ormanlar, güzel flora ve fauna ve büyük tarihi anıtlar ve Binalar vardır. Sıcaklık ile adanın 24C için 30 C arasında ortalama harcama tatil için ideal bir iklime sahiptir.

Grenada nadir meyve ve güzel çiçekler bol olduğu. Plajları tüplü dalış, Kayak ve yüzme gibi su sporları için büyük fırsatlar sağlar. Bir ziyaret etmeniz gereken yerler Grenada spa tedavi merkezi, La kaynak Spa dahil. Benzersiz otlar ve yağlar sihir gibi saf gevşeme vererek ve enerji gençleştirici vücut üzerinde çalışır. Rodos restoran büyük yerel otlar ve baharatlar içine mükemmel mutfak büyüler en lezzetli bir şekilde harmanlayarak yemek restoran. Eşsiz sualtı heykel Parkı birçok sürprizler var. Savurgan Grenada karnaval renkleri ve hayatın için hatırlar eğlenceli dolu.

Grenada beyaz kumlu plajları dolu. Bathway Beach, birkaçı siyah Bay beach ve Grand Anse Plajı seni cezbetmek. Ada tatil beldeleri ve otellerinde iyi konaklama tesislere sahip bulunuyor. Güzel mercan resifleri deneyiminize zenginlik katar. Ormanlar hiking Yedi Kızkardeşler, Victoria Falls veya Concorde Falls gibi büyük şelaleler keşfetmek büyük olasılıkla. Bu düşme tazelik gençleştirmek. Grenada'nın doğal güzellikleri daha fazla hayran bu ada ülke Milli Parklar için gel. Grand Etang Milli Park ve orman rezerv olduğunu hiking ve Tanrı yeşillik, kuşlar ve hayvanlar şeklinde güzellikleri keşfetmek için harika bir yer. Beyaz Island Park, balıkçılık ve dalış için mükemmel yerdir. Levera Milli Parkı alo habitat yaban hayatı ve aile piknik için idealdir. Yani bu ada ülkeye gelip onun doğal bounties tadını çıkarın.

Sitemap