Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil
Popüler Yerler

Araç Kiralama Guadeloupe

Resmen La Guadeloupe bilinen, küçük Antiller Adaları biridir. Bu benzersiz karışımı Caribbean ve Fransa en modern altyapı ve ne mutlu Türküm diyene ziyaretçi Hoşgeldiniz misafirperver insanlar vardır. Adanın iki alanlara, Grande - Terre doğuda ve batıda da başkent içeren Basse - Terre ayrılır. Fransa'ya sonrakilere Guadeloupe altın kumlu plajları bozulmamış su deneyim ve güneşli havalarda tropikal meyve tadını çıkarmak için de ziyaret kaçırmayın için bir noktaya olun. Yerli Fransız pasaportu ve vatandaşlık varken yerin resmi dili Fransızca da.

Bu bir tür karışımı Karayipler ve Fransa başka hiçbir yerde bulunabilir bazı mükemmel mutfağı doğum yaptı. Fransız mutfağı ile büyülü egzotik baharatlar eklemek Creole spesiyaliteleri içine Fransız Karayipler mutfak büyüler. Lezzetli taze deniz olabilir yiyecek içecek yerel ROM ve lüks alınan Fransız şarap tarafından hakim.

Başbakan Guadeloupe ziyarete aralıktan Mayıs ne zaman kuru ve sıcak havalar için zamanı. Basse - Terre sermaye şehir güzel parklarından, dalış için fırsatlar bulunuyor ve turistlerin rahat dünyanın tüm lüks yararlanarak burada kalmak olabilir modern bir şehirdir. Öte yandan, Güney Sahili, Grand - Terre ülkenin ana resort yer. Onun ziyaretçiler için açık mavi denizler yanı sıra şeker kamışı alanları bulunuyor. Guadeluope içinde kaçırmamanız gereken yerler güvercin Adası nerede dokunamaz Jacques Cousteau, Terre - de - Haut, deniz, ağız sulandıran gurme in keyfini Deshaies ve La Soufriere nerede sen gitmek hiking puslu kasvetli bir volkanın tepesine tarafından basit yürüyüş keyfini ada su heykeli altında.

Müşteri geribildirimi
Gol: (5,0 üzerinden 5)
Sitemap