Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Güney Kore

Sadece biraz paralel, 38 kuzeyinde bölünmüş Kore Yarımadası, Kuzey - Doğu Asya'da yer almaktadır. Çin ve Duman nehir (Tumen Nehri) Kore Kore Çin ve Rusya üzerinden ayıran kuzeybatıda ayıran batıda Amnok nehir (Yalu nehri) tarafından sınırlanmıştır. Ünlü Adaları: Jejudo, Ulleungdo ve Dokdo gibi Yarımadası çevreleyen vardır.

Kore her dört mevsim deneyim bu ülkelerden biridir. Ülke ıslak muson/yaz sezonu yıl ve Mart Kasım kimden soğuk bir kış ortasında vardır. Kore'ye gitmek için en iyi zaman Eylül ve hava sıcak ve güneşli açık mavi gökyüzü ile ne zaman Kasım arasındadır. Büyük kış sporları eğlence için Kore'nin soğuk ve kuru kış ülke sayısız kayak merkezleri olduğu gibi en iyi. Şaşmamalı Kore bahar konaklama sırasında bu havalarda artırır ülke güzelliği göz önüne alındığında pek mevcuttur. Kiraz çiçekleri her yerde bahar sezonu boyunca gelişir. Nın başkenti Seul olan ziyaretçiler için birçok konumlar vardır. Şehrin tarihi ve kültürel oryantasyon salıverme olmadan kendi şehircilik tutar. Güzel Han Nehri parklar, pitoresk ortam Bukchon Hanok köy, geleneksel Namdaemun Pazar ve Bukaksan eski kale bazı Seul heyecan yerlerdir.

Jeonju, ülkenin Kültür Merkezi visit.excellent yerel gıda için harika bir yerdir, özellikle ünlü karışık pirinç çanağı bibimbap, dört Milli Parklar ve jeonju hanok Köyü bazı teklifiyle bir yer. Suncheonman Bay olağanüstü biyolojik çeşitlilik gösteren bir örnek bulunmaktadır. Büyük altın reed alanlar, geniş yaban hayatı ve muhteşem manzara Bay direnmeye imkansız hale.

Bu renkli ve canlı ülkenin bir çok teklifi alışveriş olanakları olan ziyaretçiler için geleneksel pazarlarda veya modern alışveriş merkezleri olması. Kore yiyeceklerin ağız sulandıran tadını bile daha fazla bilgi için yalvarmak yapmak zorundadır. Çok neşe ve mutluluk dünyasına gel!

Sitemap