Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil
Popüler Yerler

Araç Kiralama Haiti

Haiti aslında aksine felaket ve yıkıcı deprem tarafından 2010 yılında hit ve 2012 bırakarak binlerce kişi evsiz ve yerinden, Haitians bir kaplan bir ruhu var ve çok misafirperver. Genellikle taksi / çeşitli araç sürücüleri yerli vardır ve de yol gösterici. Doğa Haiti güzel tuzlu göller, plajları, yaylaları ve dağlar ile kutsanmış vardır. Haiti güzellik ve Haiti tarihinin onları kilitlemiş müze eklemek birçok Milli Parklar var. Bu parklar ve müzeler Haiti önemli konumlar vardır.

Ziyaret değerli müzeler

Yolcuları cennet Haiti başkenti olan Port - au - Prince kalır. Bu şehir, bu ülkenin tüm önemli cazibe vardır ama diğer şehirler kendi cazibesi var ve onları tekrar tekrar ziyaret etmek için hangi çekecek ikna.

Haiti ilginç tarihsel gerçekler hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, Haiti Müzesi ziyareti bir zorunluluktur. Müze Musee de Guahaba bilinmektedir. Bu anlayışlar Haiti insanlar, kültür, etkileri, etkilendiği isimlerden ve çeşitli gruplar ile ilgili bir yeri vardır.

Eğer Haiti yerel sanat görsel bir görüntü için arzu Haitin Sanat Müzesi ziyaret edin. Eski resimleri ve yerel sanat şaheserleri vardır. Haiti tarihinin güzel bakış görmek için Haiti Tarihi Müzesi Musée du Pantheon ulusal olarak bilinen, mola gerekir. Burada sanat ve elbiseler uzun geri burada yaşayan insanların görmek için alacak. Bu müze bir kuş bakışı adanın da sağlayan bir tepenin üst kısmında yer alır.

Diğer ünlü yerler

Haitians Kenscoff şehrin en sevdiğim yaz tatil olarak kabul edilir ilgili olduğu sürece, onların yol yemyeşil yağmur ormanları ve pitoresk dağlar birçok parça olduğu gibi Parc Macaya Haiti Adası en sevdim park kalır.

Sitemap