Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Hırvatistan

Hırvatistan yavaş yavaş yolcuları arasında onun popülerlik kazanıyor. Senin yaz tatil için planladığınızda almak içinde US Hırvatistan. Birçok güzel yerler ve hangi - ebilmek yapmak senin tatil en unutulmaz ve relished bir Hırvatistan'daki yerleri vardır. Hırvatistan onun conventionalism yatıyor sonsuz güzellik var. Yeni esinti, kayalık koyları ve çam ağaçları ile parlak ve pırıl pırıl denizin güzelliğine eklemek.

Things to Do:

Mostar ve Karadağ gün süre içinde çok popüler. Bu yolculuk doğa, manzara, manzara ve güzellik için bir tutku varsa son derece keyifli olduğunu. Yürüyüş turları Marjan tepesi için büyük bir maceradır. Mestrovic Galeri Marjan Hill'e uzaklaşan başlayarak bir iz var. Bu tepenin öneriye çeşitli lookouts, yaşlı Şapel ve ormanlar ile rotaları.

Son parti deneyim tadını çıkarmak istiyorsan, Hırvatistan Şubat ayında ziyaret edin. Bu ay içinde Rijeka karnaval gerçekleşir. Bu en Hırvatistan karnaval hakkında konuştuk. Bu karnaval için 7 gün sürer. Birçok sokak dansları ve herkese açık olan geçit sunuyor. Özel top da hazırlıklar tamam ama herkes katılmak için izin verilir, onlar sadece davetiye ile. Bir mükemmel hiking fırsat yararlanmak istiyorsanız, Mt. Medvednica Hırvatistan ile iki ünlü yolları sağlar. Ya seninle bir sürtük alabilir ya da bir otobüs alabilir. Sana daha büyük ölçüde ormanlık bu dağlık bölgede kaybolmadan bir şans ile bir rehber var daha iyi olur. Bu alan aynı zamanda sıcak giysiler ve gıda maddeleri ile tutmak unutmayın bu yüzden soğuk.

Hırvatistan en maceracı ve olağanüstü spor aktivitelerinin bungee jumping, Kano, Rüzgar Sörfü, su kayağı gibi kürek ve vb parasailing görkemli mekanları vardır.

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,6 üzerinden 5)
Sitemap