Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Honduras

Orta Amerika ülkesi ilginç bir turistik yer dünyanın dikkat kazanıyor. Sıcak ve samimi halkı ve güzel manzaralar ülke aşk yapmak zorundadır. Kültür Çince, İspanyolca ve Filistinliler gibi çeşitli etnik gruplar arasında farklı milletlerden ait farklı kişi tarafından şeklinde. Diğer bütün tropikal ülkeler gibi Honduras iki sezon, yağmurlu ve kuru deneyimleri.

Horduras, Roatan, Bay adaların en popüler kesinlikle gitmek için harika bir yerdir. Bir doğa aşığı'nın cennet gibi. Orada bazı dünyanın en iyi plajlarından burada nerede tüplü dalış, yüzme, dalış yapmak ve diğer bir çok zevk spor su. Ayrıca bazı güzel botanik bahçeleri, kelebek ve iguana çiftlikleri, izole koyları ve dünyanın tüm endişeleri unut ve saf gevşeme şımartmak yaptığınız küçük köyler vardır. Roatan tüm temiz saf deniz suyu, parlak renkli tropikal balık, Hindistan cevizi avuç içi ve altın kumlu plajları hakkında olduğunu.

Başka bir ünlü küçük kasaba: Copán Ruínas yer. Güzel küçük kasabada tuhaf rahat hissetmeni döşeli sokaklar boyunca beyaz binalar vardır. Ya da barış ve tazelik burada daha uzun süre kalmak gibi hissetmeni sağlayacaksa küçük bir kasaba. Hiking, dahil olmak üzere açık spor gölgelik turları, Kano, rafting ve kelebek çiftlikleri La Ceiba hedefinize içindir. Kentin birçok macera sunmak için vardır. Muhteşem gece hayatı da şehrin konumlar biridir.

San Pedro Sula şehrin ünlü San Pedro Sula Katedrali gibi bazı büyük müzeler, eski binalar ve anıtlar olduğu arkeolojik ilgi var olanlar için yer. Şehrin modern alışveriş merkezleri, restoranlar, gece kulüpleri ve barlar ve film tiyatro vardır. Eğlenceli ve macera hayran büyük doğal doğal güzellikleri ile birlikte bir çok daha az maliyetli bir tatil için arıyorsanız, Honduras seni çağırıyor.

Sitemap