Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama İrlanda

İrlanda Avrupa, tatillerini geçirmek turistler için popüler bir hedef üçüncü büyük adasıdır. Dublin Havaalanı şehir kapıdır. Dublin Uluslararası bir havaalanı ve milyonlarca turist alır. Turistler Dublin şehir almak için araba Kiralık tesis faydalanmak. Guinness mağaza house, St Stephen'ın Green Park, Glasnevin mezarlığı ve Kilmainham hedefi, Wicklow'ın güçleri mahkeme bahçeleri, Waterford kristal fabrika Güney Doğu ve Cashel Rock ve ayrıca Cahir Castlewhich cazibe popüler yerler unutmamak için. Çocuklar en çok yeşillik ve hayvanat bahçeleri nedeniyle bu yerlerde zevk. Bir İrlandalı rüya tatil otomobil istihdam ederek planlanmış olabilir. Turistler kendilerini sürücü veya bir sürücü için tercih. Turistler kendi tur geçirmek istedikleri zaman göre özelleştirebilirsiniz.

Harika sahneler ve İrlanda kültüründe değişim güzel anılar turistler göz önünde oluşturur. Sıcak bir karşılama ve yerel insanlardan gezginler tarafından alınan dostu turistler için unutulmaz bir an olacak. Kerry/Cork bölgesinde, aynı zamanda yolculuk Cobh andBlarney kale içinde miras merkezi için Cork yüzük & Dingle Yarımadası ziyaret edebilirsiniz. Batıda güzel Moher uçuruma Aran Islandsand Galway City vardır.

Oradan turistler Kuzey Sligo (Yeats County) uzak bölgelere seyahat etmek plan olmayabilir ve İrlanda kuzey kesiminde seyahat önce bir yürüyüşe Derry duvarlara Donegal ve dev 's Causeway Antrim içinde yer alan. Bir Belfast yerel kılavuzları konuşma onun fırtınalı geçmişi hakkında daha fazla bilgi edinmek için biraz zaman unutmamalıyız. Belfast uzak hareket sonunda, şimdi başkentin güney kesiminde seyahat vakti geldi. Turist Rota, İrlanda'nın en çok ziyaret edilen yerdir tarihi megalitik mezarlar yeni grange tarafından durdurmanız gerekir.

Üstün birinci sınıf oteller yüksek sınıf konaklama sağlamak için vardır. Yöre halkı ile vakit geçirmek ve İrlandalı kültür anlamak emin olun. Lehçeleri ve yerli aksan yerlerden yerlere geniş kültürel farklılıklar nedeniyle farklı. Bir araba kiralama her an ve güzellik İrlanda yaşamaya turist yardımcı olacaktır. İşe Alım araba her doğal manzara tarafından durdurmak ve bir fotoğraf snap için rahat yolculuk zevk için en iyi yoldur. Uygun fiyatlı lüks arabalar seyahatiniz unutulmaz yapacaktır. Servis sağlayıcılar gezginler tüm yeterli ihtiyaçları bir paket tur seçim sırasında icabına bakar. Araba kiraladım kullanarak taşıma İrlanda farklı bir yol bulmanız için gözle daha iyi. Evden küçük bir sürücü almak gibi hissedeceksiniz. Dublin Havaalanı'ndan İrlanda unutulmaz yolculuk aileniz ile başlayın.

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,6 üzerinden 5)
Sitemap