Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama İsrail

Müslümanlar için büyük önemi olan tartışmalı, Yahudiler ve Hıristiyanlar devlettir bulunduğu Akdeniz doğu ucunda. Mısır, Suriye, Lübnan ve Jordan ile onun komşudur. Sahne, iklimler, insanlar, ilginç bir geçmişi, dinler ve kültürler ile tüm çeşitli çeşitli şaşırtıcı bir ülkedir.

Bu alan müzeler dünyanın en fazla sayıda oluşur. Birlikte bu durum tarihi ve dini siteleri bol sunar ve farklı dinlere mensup insanların burası onlar için büyük öneme sahip bu yerin tur yapmak neden bu. En çok ziyaret edilen şehirler İsrail Kudüs, Tel Aviv, Haifa, Beerşeba ve Safed vardır.

Jerusalem üç ana dinler bu dünyanın Yani Islam, Hıristiyanlık ve Yahudilik halkı için önem taşımaktadır. Kutsal bir site olduğu kaya güzel kubbe Müslümanların milyonlarca kişi tarafından ziyaret edilmiştir. Hıristiyanlar İsa'nın Keçiyolundan Haç yolu üzerinde yürümek için Kudüs'e gel. Ve Yahudi halkının yüzlerce çekiyor Yahudi kutsal sitesi The Western Wall. Ölü Deniz Bölgesi Judean Desert İsrail'ziyaret etmek için olağanüstü bir yerdir. En düşük fiyat yer toprak ve tuzlu göl üzerinde gösterilen bu yer inanılmaz deneyim unutamam. Bunun yanı sıra aynı zamanda Ein Gedi Oasis Milli Parkı'nda yaban hayatı yaşayabilirsiniz ve ayrıca deneyim Yüzme keyfini çıkarabilirsiniz.

Eilat İsrail olarak da bilinen İsrail Gem ana koydu arka hedef olur. Red Sea Beach, birinci sınıf otel, yaratıcı gece hayatı bu yerde tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca tüplü dalış ve şnorkel Eilat adlı yaşayabilirsiniz. İnsanlar sevgi dolu macera için Eilat dağlar da vardır. Kırmızı renkler ve üstün hiking parça ile bu yüksek granit dağların herkes hayret, en yetenekli yürüyüşçüler bile. Bu devlet ziyaret edin ve kutsal siteleri ve tarihi müzeleri tadını çıkarın ve bu yerin tarihi hakkında daha fazlasını keşfedin.

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,6 üzerinden 5)
Sitemap