Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
C/o Terminal 1 Malpensa Apt, Terminal 1, Ferno, 21010 (İtalya)
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Milan Malpensa Havalimanı

Milano'da yer alan Milano Malpensa Havaalanı'nın başkenti en büyük havaalanıdır ve son zamanlarda, bu kadar uçuş operasyonları için ana merkez Alitalia tarafından çalıştırın. Ancak, bugün bu birçok farklı düşük maliyetler taşıyıcıları ve uzun mesafe uçuş operatörleri dünyanın her yerinde hizmet vermektedir. Havaalanının İtalya sermaye, Milan yaklaşık 40 kilometre kuzey batı tarafında yer almaktadır. Metropol bölgesinde üç büyük havaalanı vardır ve Malpensa kesinlikle listenin parçasıdır.

Varese eyaletinde eve Milano Malpensa havaalanına çalış. Bu bir iyi koydu aşağı karayolu ve demiryolu ulaşım ağı var eyaletleri İtalya içinde biridir. Bu da havaalanında sermaye, Milano Milano - Varese karayolu tarafından bağlanmış ve Malpensa Express tren dikkati çekiyor. Temelde için ve şehir merkezine tren yolu ile hava alanına taşımak için yaklaşık 30 dakika sürer. Ayrıca Linate Havaalanı ile ağ bağlantıları vardır. Bu da Milano Malpensa Havaalanı yolcu sayısı ile ilgili olarak Avrupa içinde 21 en işlek Havaalanı yer aldı dikkati çekiyor. Örneğin, onlar yolcu sayısı 2010 yılında 18 milyon aşan kaydetmek başardık. Bu istatistikler bir üstel artış havaalanında incepted ve bu nedenle bunu büyüyen bir tesistir görebilirsiniz beri.

Uluslararası yolcu trafiği için geldiğinde, kesinlikle en iyi Havaalanı burada İtalya'da sahne bu. Havaalanında da 15 milyon İtalyan sakinleri ve uluslararası ziyaretçiler de aşan nüfus hizmet vermektedir. Havaalanında her gün arası EasyJet ile owning bir özel Terminal hizmet birçok farklı hava yolları vardır.

Lufthansa da bu bölgede özel ve ortak uçuş operasyonları çalışır. Şu anda havaalanında hizmet adl havayolu vardır. Biraz - in bunlar Air China, hava İtalya, Air Cairo, hava Europa, Air France, Aer Lingus, Aegean Havayolları, Aeroflot ve Air Berlin diğerleri arasında içerir. Ayrıca burada çalışan bazı chartered uçuş operasyonları vardır. Mevsimlik bazı Havayolları da burada Milan'da faaliyet Malpensa Havaalanı .

Bu Havaalanına varınca, gerçekten İtalya Hava yolculuğu açısından neler sunabileceği takdir bazı unsuru kazanacaktır. Havaalanı şehir merkezine çıkmak elde çok fazla bir sorun olmamalıdır. Hangi Bankası koyduk birçok araba Kiralık şirket vardır. Onlardan biri kiralayabilirsiniz ve dünyanın bu kısmında bazı yüksek kaliteli hizmet alma emin olabilirsiniz. Hala burada işlemlerinin bazı otobüs servisi hizmetleri ama bu araba Kiralık seçeneği için gidin tavsiye edilir.

Araba Kiralama çoğu için sen yerlileri hizmet elde edilecektir. Bunlar İtalya en iyi anlayan insanlar ve bu nedenle devlet almak ve birçok turistik cazibe özellikleri takdir istiyorsanız, her zaman ihtiyacın olan en iyi hizmeti sunmak için bu şirketler güvenebilirsiniz. Son olarak, otel ve konaklama hizmetleri burada Milan iken gerekiyorsa, orada birkaç otel iç ve havaalanına bitişik. Crowne Plaza ve Sheraton otel yerindedir ama bazı oteller bazı gerçek kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Koleksiyon Hedef

Harita:

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,6 üzerinden 5)
Yakın yerler
» Varese (21,6 km)
C/o Carrozzeria Bolcato, Calcinate Del Pesce, 21100
» Novara (23,2 km)
Viale Kennedy 53, Novara, 28100
P.le San Gottardo, Como, 22100
» Como (34,0 km)
By " La Carburatecnica ", Como, 22100, Lombardia
» Milan Via Novara (36,9 km)
Milano, 20147
» milan San Siro (37,5 km)
Via Masaccio 19, Corner Of Via Gugliemo Silva, Milan, 20149
Via Vittor Pisani 7, Milan, 20124
» Milan Porta Romana (42,1 km)
Corso Italia 10, Milan, 20122
» Vercelli (43,2 km)
Via Figliolini, 11, Vercelli, 13100
» Monza (43,3 km)
Monza, 20052, Lombardia
Sitemap