Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama İzlanda

Avrupa bu adanın Orta Atlantik Sırtı üzerinde yer alır. Volkanik ve jeotermal faaliyetleri sık sık bu adada yer alıyor. Bu nedenle, ülke ile doğal sıcak su kaynaklarının bol kutsanmıştır.

Çok uzun tarihi bilgi ülke güçlü - e doğru onun Tarih korumak ve insanları ve İzlanda'nın Tarih ve kültür müzeleri aracılığıyla hakkında dünyanın her yerinden eğitmek olmuştur. El sanatları ve sanat hem klasik hem de modern doğada olan İzlanda'daki çeşitli galerilerinde görülebilir. İzlanda renkleri olan ziyaretçiler hangi mevsim olursa olsun üzerinde duş için çok kadar güzel ülkedir. Bahar en belirgin renk yeşil yapar. Güneş daha yüksek bir mükemmel güneşli ve sıcak gün yapmaya gidiyor. Bahar İzlanda'yaşayan kuşların 200 türü üzerinden izlemek için en iyi zaman işaretler. Gökyüzü gri ya da gök mavisi maviden onun sesi değiştirmeye başladığında, yaz varış işaretler. Dalış, dağ bisikleti veya tekne safari orada dev okyanuslar İzlanda çevreleyen büyük balinalar arıyorum buzul kayak gibi yaz aylarında açık hava etkinlikleri çeşitli yapabilirsiniz. Sonbahar kırmızı, kahverengi veya sarı yeşile döner. Güzel gölge düşmüş yaprak kameranızdaki yakalamak için mükemmel bir zamanı. Sırasında saf beyaz kar kış manzara İzlanda'yapma tehditkar siyah lav alanları kontrastlı bile daha güzel görünüyorsun.

Nın başkenti Reykjavik ziyaretçi termal yüzme havuzları, sauna banyosu veya Termal kaplıca keyfini saf termal enerji üretir. Dinlenmek ve iyi hissediyorum için mükemmel bir yoldur. Yelken, somon balıkçılık gibi faaliyetleri Golf, At Binme, buzul trekking ve balina Reykjavik içinde yapılabilir. Kent lezzetli yemek, lüks oteller, alışveriş çok ve son derece şaşırtıcı bir gece hayatı sunar. Cennet ülkedir güzel ve herhangi bir ziyaretçilerini hayal kırıklığına uğratmak değil son vereceğine yemin.

Müşteri geribildirimi
Gol: (4,7 üzerinden 5)
Sitemap