Ara, Karşılaştır & Araba Rezervasyonu
Teslim alma yeri
Teslim etme yeri
Hangi ülkedensiniz?
Sürücünün yaşı
Neden CaptainCarHire.com?
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Sınırsız Kilometre
Ücretsiz değişiklik
Arıza yardımı
Bütün standart sigortalar dahil

Araç Kiralama Jamaika

Caribbean, Jamaica en büyük üçüncü Adası aynı zamanda en büyük İngilizce konuşan bölge adadır. Jamaika üç ilçeler, Cornwall, Middlesex ve daha fazla yerleşim birimleri ayrılır Surrey ayrılmıştır. Ülkenin en yüksek noktası olan mavi dağ tepe ile dağlık aralıkları vardır. Jamaika nehirler ve göller bol bulunmaktadır. 120'den fazla nehirler akış yoluyla ülke. Çeşitli mineral springs, tedavi edici öneme için ünlü vardır. Bazı banyo ve süt Nehri banyo, banyo çeşme, Spa çiftler Sans Souci ve Rockfort Mineral banyo gibi konaklama tesisleri ile geliştirilmiştir.

Kingston ülkenin en büyük şehridir. Birçok büyüleyici arkeolojik sitler ve güzel doğal sahneler vardır. Görkemli Devon House mansion kesinlikle cezbedici. Konağın muhteşem ahşap mimarisi bir sembolüdür. Konağın ev sahipliği bazı en iyi restoranlar, şekerlemeler, Hediyelik eşya dükkanları ve dondurma salonu var. Umut bahçeleri, Kingston'un botanik bahçeleri tropik bitkiler Hibiscus elatus de dahil olmak üzere güzel ve nadir türler için ünlüdür. Fısıldayan Bambu Resort gevşeme ve Karayip doğal güzellikleri zevk için harika bir yer var. Bir yürüyüşe rağmen Tarih, şehir merkezinde Kingston miras yürüyüş turuna katılın. Sen - ecek görmek bazı güzel tarihi binalar ve mimari Yahudi sinagog, ward Tiyatrosu, George William Gordon House ve daha birçok gibi.

Ocho Rios ülkenin cruise başkentidir. Dunnlar nehir şelaleler bazı nefes kesen güzellik sunuyoruz. Kentin su spor çeşitli, Doğa harikaları, pazarlar, restoranlar ve diskolar ziyaretçiler heyecanlandırmak için büyük vardır.

Port Antonio Jamaika başka bir güzel yerdir. Blue Lagoon, Belmont Villa ve Port Antonio Marina Port Antonio ilginç bazı yerlerde vardır. Montego Bay, Jamaika en büyük ikinci şehir gitmek için muhteşem bir yerdir. Şehrin dağlar, plajları, tatil ve alışveriş ve yemek çok sahiptir. Bu yüzden cennet bu güzel ülkeye gelmek ve nihai keyfini yaşamaya.

Sitemap